فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش: بومی‌سازی ساخت تجهیزات دفاعی از افتخارات انقلاب اسلامی است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بومی‌سازی طراحی، ساخت و تولید تجهیزات دفاعی در کشور از افتخارات انقلاب اسلامی است.
امیر سرتیپ رضا آذریان در نشست خبری بمناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: در دوران طاغوت ۶۰ هزار مستشار آمریکایی در کشور حضور داشتند و امر و نهی می‌کردند و همه تجهیزات ما نیز وارداتی بود.
وی ادامه داد: دشمن تلاش دارد که حقایق را وارونه جلوه دهد اما رسانه‌ها در مقابله با تبلیغات دشمن و انتقال ارزش‌ها و مفاهیم انقلاب به نسلی که انقلاب را ندیده‌اند نقش مهم و تأثیرگذاری ایفا می‌کنند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: همچنان که مقام معظم رهبری می‌فرمایند “دفاع همچنان باقی است” اجازه نفوذ را به دشمن نمی‌دهیم و تا جان داریم از انقلاب دفاع خواهیم کرد.
سرتیپ آذریان ادامه داد: همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی رژه موتوری از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد تا میدان شهدای این شهر برگزار می‌شود.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: در این رژه موتوری، موتورسواران ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی حضور خواهند داشت.
وی افزود: گلباران ماکت هواپیمای امام خمینی(ره) در میدان شهدا مشهد، نورافشانی مزار شهدای جبل النور کوهسنگی در شب ۲۲ بهمن، دیدار با خانواده شهدا، برپایی محفل انس با قرآن، برگزاری جشنواره ورزش و حضور در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در دهه فجر امسال است.
سرتیپ آذریان با بیان این که ارتش از همان آغاز با امام خمینی (ره) همراه بود افزود: بعد از پیروزی انقلاب هم ارتش در مقابله با گروههای تجزیه طلب و همچنین در دفاع مقدس به دفاع از انقلاب پرداخت و در حوادث مختلف طبیعی در خط مقدم کمک به مردم بوده است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *