کسب رتبه برتر نزاجا در نتایج تیمی مسابقات ارتش و دریافت درفش قرآنی

در مجموع نتایج تیمی مسابقات کارکنان پایور، وظیفه و دانشجویان دانشگاه‌های ارتش، نیروی زمینی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقطع دانشجویان توانستند رتبه‌های برتر را کسب کنند.
به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، طی آیین اختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه و بیستمین دوره مسابقات قرآن کریم دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش که امروز، ۱۲ دی‌ماه با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان ارتش در سالن ۱۹ بهمن فرماندهی مرکز آموزش تخصص‌های هوایی شهید خضرایی برگزار شد به دلیل شرایط کرونایی به صورت نمادین از تعدادی از منتخبان این دوره تجلیل شد.
در این دوره از مسابقات بیش از ۱۰ نفر از متسابقان حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند. همچنین طی این مراسم در مجموع امتیازات تیمی نزاجا با امتیاز دو هزار و ۲۶۵، نپاجا با امتیاز هزار و ۷۱۰، نهاجا با امتیاز هزار و ۳۰۵ و ستاد آجا با امتیاز هزار و ۵۰ و نداجا با امتیاز ۴۶۵ توانستند به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را از آن خود کنند.
بنابر آمار تفکیکی در بحث رقابت‌های تیمی در مقطع کارکنان پایور نزاجا با امتیاز هزار و ۱۴۵،  نهاجا با امتیاز ۸۵۰، نپاجا با امتیاز ۷۳۰، ستاد آجا با امتیاز ۲۱۰ و نداجا با امتیاز ۳۰ مقام‌های اول تا پنجم را کسب کردند. همچنین در مقطع کارکنان وظیفه نپاجا با امتیاز ۸۴۰، نزاجا با رتبه ۷۳۰،  نداجا با  امتیاز ۳۳۵، نهاجا با امتیاز ۲۱۰ و ستاد آجاد با امتیاز ۵۰ رتبه اول تا پنجم را به دست آوردند.

در مقطع دانشجویان نیز ستاد آجا/ دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی با امتیاز ۵۰۵، نزاجا/ دانشگاه امام علی(ع) با امتیاز ۳۹۰، ستاد آجا/ دانشگاه فارابی با امتیاز ۲۸۵، نهاجا/ دانشگاه شهید ستاری با امتیاز ۲۴۵ و نپجا با امتیاز ۱۴۰ و نداجا با امتیاز ۱۰۰ مقام‌های اول تا پنج را کسب کردند.
بخش دیگر این مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران و میزبانان این دوره از مسابقات در نهاجا چون امیرسرتیپ خلبان حمید واحدی، فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و حجت‌الاسلام سیداحمد قاضی، رئیس اداره عقیدتی ـ سیاسی نهاجا، امیرسرتیپ دوم علی سولاری، جانشین اداره عقیدتی ـ سیاسی نیروی هوایی ارتش، امیرسرتیپ دوم سرچمی، معاون طرح و برنامه و بودجه نیروی هوایی ارتش، سرهنگ حافظ زارع، فرمانده ستاد و قرارگاه پشتیبانی نیروی هوایی ارتش، سرگرد سیدمحسن مصطفوی‌زاده، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی و جمعی دیگر از مسئولان بود.
بنابر این گزارش، درفش قرآنی تیم برتر مسابقات قرآن در بخش دانشجویان به ستاد ارتش جمهوری اسلامی و امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ‌کننده ارتش و ریاست ستاد ارتش اعطا شد. همچنین درفش قرآنی تیم برتر مسابقات قرآن در مقطع کارکنان پایور به نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی و امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نزاجا داده شد و درفش قرآنی تیم برتر مسابقات قرآن در مقطع کارکنان وظیفه به نیروی پدافند هوایی ارتش رسید که به نیابت به امیر الهامی، جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اعطا شد.
در بخش دیگری از این مراسم رؤسای مراکز قرآن، عترت و نماز ادارات عقیدتی ـ سیاسی نیروهای پنج‌گانه ارتش تجلیل شد. همچنین طی برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه سه نفر از کارکنان و خانواده ارتش حائز رتبه شدند که از آنها تجلیل شد؛ سرهنگ دوم محمدرضا نصیری، حائز رتبه سوم رشته قرائت تحقیق از نیروی هوایی ارتش، سرهنگ محمدجواد جاوری، حافظ کل قرآن رشته قرائت ترتیل از ستاد آجا و سرکار خانم صابر از خانواده کارکنان نداجا از جمله این افراد بودند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *