کارکنان متعهد ارتش آماده جانفشانی برای دفاع از کشور هستند

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی محوری ارتش گفت: کارکنان متعهد ارتش، با ایمان، اعتقاد و تخصصی که دارند در هر زمان و مکانی آماده جانفشانی برای دفاع از کشور وآرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی محوری ارتش در مراسم افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه ارتش و هفدهمین دوره مسابقات قرآن دانشگاه های آجا، ضمن گرامیداشت یاد شهدای والامقام گفت: خدا را شاکریم که این توفیق و سعادت نصیب ما در نزاجا شد تا امسال افتخار میزبانی مسابقات قرآن ارتش را داشته باشیم و این قطعا مایه برکت برای نیروی زمینی محوری ارتش خواهد بود.

وی افزود: قرآن کلام و کتاب خدا و ریسمان محکم الهی است، ریسمانی که یک طرف آن خداوند و یک طرف مردم هستند که این ریسمان مراتبی دارد و هر کسی بر اساس ظرفیت خودش از آن استفاده خواهد کرد.

امیر سرتیپ جهانشاهی بیان کرد: قرآن مانند چشمه جوشانی است که هر زمان آب تازه و گوارا برای کسانی که تشنه آن هستند دارد و مانند خورشیدی است که هر زمان اشعه تازه ای بر جان مشتاقان می‌تابد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی محوری ارتش با اشاره به حدیثی از امام رضا(ع) مبنی بر این‌که قرآن ریسمان مستحکم  الهی و راه برتری انسان ها است، گفت: در دنیای متلاطم و پر آشوب امروز، به خصوص در کشورهای اسلامی، اگر به قرآن درست عمل شود، بهترین عامل برای وحدت است.

وی تصریح کرد: ما نظامی ها که مفتخر به خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پا در رکاب ولایت هستیم، باید بیشتر با قرآن مأنوس بوده و به آن عمل کنیم و خدا را شاکر باشیم که در ارتش معنویت محور افتخار خدمت داریم.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی محوری با بیان این که در راستای ارتقای معنویت و مکتبی کردن کارکنان ارتش و خانواده ها، فعالیت های فرهنگی و قرآنی خوبی انجام شده است اضافه کرد: از ویژگی های خاص نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران، تعهد آنها به اسلام، قرآن و التزام به ولایت فقیه است و این همان عاملی بود که موجب شد رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن ایستادگی کنند و از اسلام و انقلاب دفاع کردند.

معاون هماهنگ کننده نزاجا گفت: در حال حاضر هم، کارکنان متعهد ارتش، با ایمان، اعتقاد و تخصصی که دارند در هر زمان و مکانی آماده جانفشانی برای دفاع از کشور و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *