کاروان ورزشی نیروی زمینی محوری در مسابقات ارتش های آسیا

سرهنگ محمدخانی رییس سازمان تربیت بدنی نزاجا گفت: تیم ورزشی نیروی زمینی محوری ارتش در روز پنجشنبه ششم دی ماه ۹۷ عازم مسابقات ارتش های آسیا در بحرین شد.
وی افزود در این مسابقات تیم بسکتبال نیروی زمینی محوری ارتش با نتیجه ۸۰ بر ۷۶ از سد حریف صاحب نام خود با اقتدار عبور کرد.
سرهنگ محمدخانی ادامه داد ستوانسوم داوود عباسی از ایران به عنوان یکی از داوران این مسابقات انتخاب و حضور داشته است.

در نخسیتن روز از مسابقات قهرمانی غرب آسیا که در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر منامه بحرین برگزار می‌شود، در دسته ۵۵ کیلوگرم پیمان دهقانی وزنه‌بردار تیم نیروی زمینی محوری ارتش موفق به کسب سه مدال طلا شد.

دهقانی در حرکت یک‌ضرب ۷۹ کیلوگرم و در حرکت دوضرب ۱۱۵ کیلوگرم را بالای سر برد و با ثبت مجموع ۱۹۴ کیلوگرم به سه مدال طلا دست یافت.

در این رقابت دو وزنه بردار بحرینی با مجموع ۱۳۶ و ۱۱۵ کیلوگرم در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.

قهرمانی تکاور تیپ ۵۵ هوابرد در مسابقات کاراته ارتش های آسیا

مصطفی کشکولی از تکاوران تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، مدال طلای مسابقات کاراته ارتش های آسیا را از آن خود کرد.

کاراته کار سنگین وزن استان فارس مدال طلای مسابقات کاراته ارتش های آسیا را ازآن خود کرد. مصطفی ایلان کشکولی از تکاوران تیپ ۵۵ هوابرد شیراز ،که به عنوان کاراته کار وزن ۸۴ کیلوگرم تیم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مسابقات کاراته نظامیان آسیا (کاپ عمان) شرکت کرده بود توانست با شکست حریفان خود در این وزن ضمن ایستادن روی سکوی قهرمانی مدال طلای این وزن را از آن خود کند.

مسابقات کاراته نظامیان آسیا (کاپ عمان) از سوم تا پنجم دی ماه جاری درشهر مسقط برگزار شد که تیم نیروهای مسلح کشورمان توانست با کسب ۳مدال طلا و ۳ نقره توانست در مجموع کسب مدال ها، کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خودکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *