کادر درمانی نیروی زمینی ارتش در بیمارستان شهید رحیمیان قزوین مستقر شده است

رییس بیمارستان ۵۵۳ نیروی زمینی ارتش در قزوین گفت: کادر درمانی شامل ۲۵ پزشک و پرستار این مرکز درمانی به منظور یاری رساندن به بیماران کرونایی در بیمارستان شهید رحیمیان الوند مستقر شده است.

سرهنگ پزشک سیدجواد عبادی گفت: با توجه به دستورالعمل ابلاغی مبنی بر قرار گرفتن بیمارستانهای نیروی زمینی ارتش به بیماران کرونایی، و با توجه به اینکه بیمارستان ارتش قزوین فاقد دستگاه‌های اکسیژن ساز برای این بیماران است، به همین لحاظ تصمیم گرفتیم تا ۲۵ پزشک و پرستار خود را برای کمک به کادر درمانی استان، به بیمارستان شهید رحیمیان الوند اعزام کنیم.

وی افزود: بیمارستان۵۵۳ ارتش قزوین ۳۰ تختخوابی بوده و در صورت تجهیز به دستگاه‌های اکسیژن ساز، بلافاصله اقدام به پذیرش و ارایه خدمات به بیماران کرونایی خواهیم کرد.

سرهنگ عبادی تاکید کرد: همزمان با شیوع ویروس کرونا در حوزه بهداشت پادگان ها خوشبختانه تمهیدات قابل توجهی در حوزه پیشگیری و مقابله با این ویروس صورت گرفت تا جایی که مراکز نظامی با تدابیر به عمل آمده، از سالم‌ترین و امن‌ترین اماکن ها محسوب می‌شوند.

به گفته رییس بیمارستان ۵۵۳ نیروی زمینی ارتش، استفاده اجباری از ماسک، شست و شوی مرتب دست‌ها، رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مراکز نظامی ارتش قزوین نهادینه شده تا جایی که سربازان امروز ماسک را از ملزومات نظامی خود به حساب می‌آورند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *