پیوند آسمانی یکصد زوج از کارکنان نیروی زمینی محوری ارتش

پیوند آسمانی یکصد زوج از کارکنان پایور نیروی زمینی محوری ارتش در قرارگاه جنوب غرب این نیرو برگزار شد.

امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی محوری ارتش در حاشیه این مراسم گفت: ازدواج سنتی آسمانی بوده که مایه آرامش و اطمینان و بیشتر از هر مسأله ای باعث تحکیم بنیان خانواده می شود.

وی تصریح کرد: اجرای طرح های لبیک یا خامنه ای یکی از اقدامات بزرگ نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده که با استقبال رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) هم مواجه شده است.

همچنین فرمانده قرارگاه جنوب‌غرب ارتش امروز در این مراسم گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی کشور اجرای طرح های ۳۰ گانه لبیک یا خامنه ای برای تقویت و ارتقای سطح معیشت کارکنان نزاجا از اقدمات مؤثر و مثال زدنی است و اهمیت نیروی انسانی در نیروی زمینی ارتش بسیار بالا است و همین امر باعث شده فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش، ۱۲ طرح لبیک یا خامنه ای را به نیروی انسانی اختصاص دهد.

امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی افزود: در وضعیت فعلی اقتصادی کشور تأمین بودجه مالی برای چنین برنامه هایی کار سنگینی است که ارتش با تلاش فراوان و بر اساس اهمیت نیروی انسانی خود این اقدام را صورت داده است.

وی ادامه داد: ازدواج سنگ بنای تشکیل خانواده و جامعه است و هرچه در این حوزه تلاش شود قوانین جامعه بهتر اجرا می شود.

در پایان مراسم از جمعی از خانواده شهداء، جانبازان و همچنین زوج های جوان تقدیر شد .

گفتنی است، در قالب طرح لبیک ۲۱ ، چهار قلم کالای اساسی به زوج های جوان نزاجا از سوی فرماندهی نیروی ارتش و بنیاد اکرام نیروی زمینی محوری ارتش اعطا شد .

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *