پیام فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت ۱۲ فروردین و سالروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

فرمانده نیروی زمینی ارتش  امیر سرتیپ کیومرث حیدری به مناسبت ۱۲ فروردین سالروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیامی را صادر کرد.

متن پیام بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
دوازدهم فروردین ماه با لبیک مردمی به زعامت روحانیت عالم و عادل شیعی و تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران، همواره نشانگر پشتوانه مردمی نظام اسلامی ما است، نظامی که چهار دهه با مقاومت فعال در همه زمینه ها استکبار جهانی را مغلوب و مظلومین جهان را یاری کرده است.
دوازدهم فروردین ماه تجلی گاه شور و شعور مردمانی است که با تکیه بر نیروی ایمان، اصالت رسالت پیامبران الهی را تایید و عالی ترین شیوه حکومت را بر پایه احکام قرآن و اسلام راستین برگزیدند.
اینک در ابتدای مسیر پر نور و پرشتاب گام دوم انقلاب اسلامی ایران، در راستای تمدن نوین اسلامی شاهد افول قدرت آمریکای جنایتکار و تأثیرگذاری هرچه بیشتر نظام اسلامی ایران بر منطقه و جهان هستیم و ان شاء الله با دستان مبارک ولی زمانه، پرچم اسلام ناب را به دست منجی عالم بشریت خواهیم رساند.
نیروی زمینی قهرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران کمافی السابق با تاسی از فرامین الهی مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) و با همت فرماندهان و رزمندگان غیرتمند خود پا درکاب ولایت فقیه، دژ محکم امنیت مردم عزیزمان خواهد بود تا سال های سال ملت سرافراز ایران اسلامی در سایه طعم شیرین امنیت و آسایش به والاترین درجات مادی و معنوی جهان دست پیدا کنند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *