به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیتی صادر کرد

امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد.

متن کامل این پیام تسلیت بدین شرح است:‌

 

ملت غیور و شهید پرور ایران

شهادت سردار مجاهد مخلص و فداکار آقای حاج قاسم سلیمانی برای خود او که سراپا عشق و شور جهاد فی سبیل الله بود فوزی عظیم و سرانجامی نیک فرجام است و برای ملت ایران و حزب ا.. که چنین مردان بزرگی را پرورده و به عرصه‌ی آزادیخواهی و مبارزه با ستم، تقدیم کرده، مایه‌ی سرافرازی و سربلندی است.

فقدان این مرد آزاده‌ی فداکار و شجاع ، نابودکننده داعش و لرزه افکننده بر تن صهیونیسم اگرچه برای همه‌ی انسانهای شریف و همه‌ی آنان که او را می‌شناختند دردناک است، ولی زندگی و مرگ انسانهائی مانند او، حماسه‌ئی است که ملتها را بیدار میکند و به جوانان الگو میدهد و افقهای روشن و راه رسیدن به آن را برای همه ترسیم مینماید.

آمریکای جنایتکار و صهیونیستهای خونخوار بدانند که خون مطهر شهیدانی همچون حاج قاسم صدها بلکه هزاران سلیمانی می‌آفریند و مقاومت در برابر ظلم و فساد و طغیان را دوچندان میکند. مردانی چون این شهید بزرگوار زندگی و آسایش و بهره‌مندیهای مادی خود را در راه دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم و استکبار فدا کردند. و این ارزش والائی است که همه‌ی وجدانهای انسانی در برابر آن سر تعظیم فرود می‌آورند. رضوان خدا بر او و بر همه‌ی مجاهدان راه حق باد.

اینجانب به نمایندگی از هوانیروز قهرمان در نهایت آمادگی اعلام میدارم انتقام خون این شهید از مسببین این جنایت بر زمین نخواهد ماند و این شهادت مظلومانه را به محضر آقا امام زمان و نائب بر حقش امام خامنه ای عزیز و ملت ایران و جهان اسلام علی الخصوص به خانواده‌ی گرامیش تبریک و تسلیت میگویم.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ دوم خلبان ستاد یوسف قربانی

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *