پیام تسلیت فرمانده نیروی زمینی ارتش در پی ترور دانشمند شهید محسن فخری زاده

«بار دیگر تروریسم دولتی با ترور بزدلانه فرزندی فرهیخته و دانشمندی متعهد … »

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

“وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ”

بار دیگر تروریسم دولتی با ترور بزدلانه فرزندی فرهیخته و دانشمندی متعهد، زبونی و ذلت استکبار جهانی به سردستگی آمریکا و صهیونیزم را در مقابله با ملّت مومن، مقاوم و بالنده ایران اسلامی نشان داد.

تاریخ پر است از جنایات سازمان یافته استکبارجهانی، امّا هرگز این اقدامات مذبوحانه مانع رشد فزاینده و پرشتاب علمی و هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران نخواهد شد و این مسیر پراقتدار هرگز قائم به شخص نبوده و نخواهد بود، بلکه شهادت هر کدام از فرزندان نخبه و دانشمند، عزم و اراده‌ی ملت آزاده ایران اسلامی را برای تداوم افتخارآفرینی در میدان‌های علمی چندین برابر خواهد کرد.

یقیناً ملت شهیدپرور و نیروهای مسلح مقتدر ایران اسلامی این اقدامات رذیلانه و جنایتکارانه صهیونیزم و ایادی استکبار جهانی را با برخوردی قاطع و انتقامی سخت پاسخ خواهد داد و دشمنان حقیر و بزدل را از هرگونه خباثتی پشیمان خواهد کرد.

اینجانب به نیابت از تمامی کارکنان خدوم نیروی زمینی ارتش شهادت دانشمند متعهد محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را به محضر مقام معظم فرماندهی کل قوا(مدظله العالی)، جامعه علمی، وزارت دفاع و ملّت شهیدپرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت می‌گویم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *