پیام تسلیت فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره)

امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
‌‌‌‌چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با تکیه بر سلاح ایمان بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید.
‌‌‌‌امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است ، بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی وبا پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی، فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغازکرد.
‌‌‌‌یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران و نقطه عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ بیداد و ستم در کشور ایران است.
‌‌‌‌در سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، انقلاب اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مقتدر و مستحکم در مسیر آرمان های امام (ره) در حرکت است.
‌‌‌‌اینجانب سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت گلگون کفنان فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به رهبر آزادگان جهان و عموم مردم شریف ایران اسلامی، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ کیومرث حیدری

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *