به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیتی صادر کرد

فرمانده نیروی زمینی ارتش درپی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت و امت پیام تسلیتی را صادر کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در پی شهادت قهرمانانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به دست تروریستهای ارتش آمریکا در بغداد، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد. متن کامل این پیام تسلیت بدین شرح است:‌

 

بسم الله الرحمن االرحیم
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون شهادت بزرگ مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهدی خستگی ناپذیر در جبهه های جنگ با کفاروتروریست‌ها، سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و قهرمان نیروی قدس را به ملت همیشه قهرمان ایران تسلیت عرض می کنم .
سردار رشید اسلام چهار دهه عمر خود را در راه مبارزه با دشمنان اسلام و قرآن گذراند و شهادت اجرومزدی بود که به آن نائل آمد. او که به دست خونخوارترین دشمنان اسلام یعنی آمریکای جنایتکار و هم پیمانانش به شهادت رسید به آرزوی دیرینه خود دست یافت .

بی شک همچنان که عمر پر برکت این سردار بزرگ در مبارزه با تروریسم و ریشه کنی داعش برای جبهه مقاومت بی بدیل بود، خون به ناحق ریخته شده ایشان نیز در اتحاد جهان اسلام موثر تر خواهد بود.
ملت نستوه و بزرگ ایران و جهان اسلام بدانندسربازان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی حضرت امام خامنه ای عزیز مقاوم تر از گذشته ایستاده اند و راه پر افتخار او را در جبهه مقاومت و مبارزه با کفر جهانی ادامه خواهند داد.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار ولایت مدار، عاشق دین و وطن به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) و نائب بر حقش حضرت امام خامنه ای،(مد ظله العالی)، خانواده محترم شهید و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از خداوند بزرگ علو درجات ایشان را خواستارم.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش
سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *