پیام تبریک فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت روز نیروی دریایی

به مناسبت فرارسیدن روز نیروی دریایی ارتش، امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش طی پیامی به امیر دریادار خانزادی، فرا رسیدن هفتم آذرماه روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همرزم ارجمند، امیر دریادار حسین خانزادی

فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

هفتم آذرماه هر سال یادآور رشادت‌ها، دلاوری‌ها و پیروزی مقتدرانه سفیدپوشان نیروی دریایی قهرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران بر پشتیبانی لجستیکی و اطلاعاتی کشورهای منطقه، آواکس‌ها و ماهواره‌های کشورهای استکباری و ارتش تا بن دندان مسلح بعثی است‌ که تلألو درخشش مرواریدی آن بر تاریخ پر افتخار ایران اسلامی ثبت شده است.

حماسه‌آفرینی‌های ماندگار کارکنان شجاع ناوچه‌ی موشک‌انداز«پیکان» با انهدام بزرگ‌ترین پایانه‌های ‌صدور نفت منطقه و از کار انداختن تمام توان رزمی نیروی دریایی ارتش بعثی، برگ زرین اقتدار، شجاعت و ذکاوت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

اکنون به همت دلاورمردان و قهرمانان نیروی دریایی ارتش، عمق استراتژیک ایران اسلامی فراتر از هر خط و مرزی تمامی اقیانوس‌ها و پهنه‌های آبی جهان را درنوردیده است و پیام صلح، اقتدار و آمادگی ملت سرافرازمان را به جهانیان مخابره کرده است.

یاد و نام شهدا و قهرمانان بصیر و شجاع نیروی دریایی هرگز از ذهن و خاطر ملت ایران اسلامی فراموش نخواهد شد.

اینجانب ضمن ادای احترام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگری‌ها و قهرمانی‌های این نیرو، موفقیّت روزافزون حضرتعالی و مجموعه نیروی دریایی ارتش را در ادامه مسیر پر عظمت انقلاب شکوهمنداسلامی و در سایه‌سار زعامت و امامت ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا(مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار منان خواستارم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *