امیر سرتیپ کیومرث حیدری : ایادی استکبار بدانند که هیمنه آن‌ها پوشالی است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به دستگیری سرشبکه رسانه دروغین آمدنیوز اشاره کرد و گفت: ایادی استکبار بدانند که هیمنه آن‌ها پوشالی است و نمی‌توانند در مقابل قهر انقلاب مقاومت کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه پادگان ابوذر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز هم در مناطق شرقی و هم در غرب کشور مسئولیت حراست و حفاظت از مرز‌های ایران اسلامی را بر عهده دارد.

وی افزود: حضور نیرو‌های ارتش در مرز‌های کشور به معنی وجود تهدیدات نیست بلکه برای امنیت بیشتر ایران اسلامی و جلوگیری از هرگونه تهدیدی علیه تمامیت ارضی کشور می‌باشد.

امیر حیدری با اشاره به بازگشایی مرز خسروی تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش با قابلیت‌ها و امکانات خود در مرز خسروی امکان سفری ایمن و بی خطری را برای زوار اباعبدالله‌ الحسین علیه‌السلام فراهم کرده است تا مردم در کمال امنیت و آرامش این سفر زیارتی خود را انجام دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اذعان داشت: ایجاد بیمارستان صحرایی در مرز، ایجاد پل هوایی کرمانشاه – خسروی جهت اورژانس هوایی، پایش ۲۴ ساعته منطقه بوسیله بالن هوایی، استقرار امکانات و نیرو‌های امنیتی ارتش در مرز، فراهم کردن تسهیلات جهت خدمت به مردم از فعالیت‌های نیروی زمینی در استان کرمانشاه برای خدمت به زوار است که نشان‌دهنده ولایتمداری و عشق به اهل بیت علیه السلام این نیرو است.

امیر حیدری در ادامه به دستگیری سرشبکه رسانه دروغین آمدنیوز اشاره کرد و گفت: ایادی استکبار بدانند که هیمنه آن‌ها پوشالی است و نمی‌توانند در مقابل قهر انقلاب مقاومت کنند لذا کسانی که فریب دستگاه‌های اطلاعاتی غرب را خورده و در زمین آن‌ها علیه نظام فعالیت تبلیغاتی می‌کنند هرچه سریعتر توبه کرده و با اظهار ندامت به دامن انقلاب برگردند، چون دیر یا زود در دام اطلاعاتی فرزندان انقلاب گرفتار خواهند شد.

پادگان ابوذر دارای تقدس ویژه‌ای است

امیر حیدری در ادامه بیان داشت: پادگان ابوذر دارای تقدس ویژه‌ای است و جایگاه بسیاری از شهدای والامقام می باشد به طوری که رهبر معظم انقلاب این پادگان را به دوکوهه غرب کشور تشبیه کردند.

وی تصریح کرد: امروز ما توفیق پیدا کرده‌ایم که در این مکان مقدس حضور یابیم و چند پروژه عمرانی شامل گازرسانی به منازل مسکونی، کارخانه سنگ‌شکن، فروشگاه مشارکتی اتکا، و پارک شادی، و کارگاه خیاطی جهت اشتغال خواهران را افتتاح نماییم که این پروژه‌ها حاصل تلاش و زحمات به بی‌شائبه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب آجا امیر آریانفر و فرمانده تیپ ۷۱ سرهنگ شاطری است که از زحمات این برادران بزرگوار تقدیر و تشکر به عمل می‌آورم.

وی در پایان بیان داشت: تمام تلاش ارتش و نیروی زمینی بر این است که از مناطق محروم، محرومیت‌زدایی کرده و زمینه رفاه و پیشرفت هر چه بیشتر این مناطق را فراهم کند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *