امیر سرتیپ حیدری؛ تشکیل هنگ مخصوص نخبگان کشوری در نیروی زمینی ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش از تشکیل هنگ مخصوص نخبگان در مرکز آموزش ۰۱ نیروی زمینی ارتش خبر داد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، درباره اهمیّت نخبگان و ارزش آن‌ها در نیروی زمینی ارتش گفت: در همه کشور‌ها، جمعیت به عنوان یکی از مؤلفه‌های قدرت محسوب می‌شود که در بین این جمعیّت نخبگان به عنوان سرمایه‌های علمی هر کشوری مورد احترام جامعه هستند.
وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی نیز از این قاعده مستثنی نیست و نیروی زمینی ارتش میزبانی تعدادی از این نخبگان را به عنوان نعمات الهی در دوره جامع‌پذیری نخبگان کشوری را برعهده داشته است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تشکیل هنگ ویژه نخبگان در مرکز آموزش ۰۱ نزاجا را از دیگر اقدامات مهم نیروی زمینی ارتش دانست و تصریح کرد: ما در دوره جامع‌پذیری نخبگان کشوری از اساتید و مربیانی استفاده کرده‌ایم که خود آن‌ها عالِم بودند و تحصیلات عالی دانشگاهی داشتند تا بتوانند در زمینه علمی هم با این نخبگان هم‌آوردی کنند.
وی افزود: دیگر ویژگی مهم دوره آموزشی نخبگان، برنامه‌ریزی دوره‌های علمی و آموزشی مناسب ذهن پویا و فعال و همچنین تخصص‌های این تعداد از نخبگان کشوری بود.
امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه تلاش داشتیم تا نخبگان کشوری پس از پایان دوره آموزشی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوشبین و به آینده هم امیدوار باشند، یادآور شد: این راهبردی است که رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب بر آن تأکید کردند که باید به جوانان اعتماد و به آن‌ها تکیه کنیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در این دوره سعی کردیم تا نشان دهیم ایران اسلامی در رکاب رهبر انقلاب به جوانان خود اعتماد دارد و بر آن‌ها تکیه کرده است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *