با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری ؛ همایش ملی فرماندهی و مدیریت از منظر امیرالمومنین امام علی(ع) برگزار شد

اولین همایش ملی فرماندهی و مدیریت از منظر امیرالمومنین امام علی(ع) در دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار شد.

اولین همایش ملی فرماندهی و مدیریت از منظر امیرالمومنین امام علی(ع) با حضور امیر سرتیپ محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری و ایت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران در دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار شد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در اولین همایش ملی فرماندهی و مدیریت از منظر امیرالمومنین حضرت علی(ع) گفت: تمام برنامه های ما در نیروی زمینی بر سه پایه استوار است؛ ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری از روزی که بنده بار امانت را در نیروی زمینی بر عهده گرفتم به فضل خدا تا امروز بر عهد و پیمانی که با ولی امر مسلمین بستم باقی ماندم.
وی با اشاره به آیاتی از سوره حمد در باب نعمت ولایت بیان کرد: در مقام شکرگزاری در برابر نعمت ولایت هیچ شکرگزاری مانند اطاعت نیست، خوب کار کردن و کم نگذاشتن در کار به نوعی شکر نعمت را به جای آوردن است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: تمام تلاش ما در نیروی زمینی برای محقق شدن عوامل مطاع ولی امر مسلمین است و هیچ طرح و برنامه‌ای که ریشه در فرامین ولایت نداشته باشد اجرا نخواهد شد.

امیر سرتیپ حیدری بیان کرد: ما همایش بین‌المللی غدیر را برای اولین بار برگزار کردیم و خدا را شاکریم که این امر محقق شد، برگزاری این همایش در دانشگاهی که مزین به نام امام علی(ع) است از ثمرات ولایت مداری نیروی زمینی است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *