همایش ایثارگران نیروی زمینی ارتش در مشهد برگزار شد.

هشتاد و یکمین همایش ایثارگران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پنج روز میزبانی قرارگاه منطقه ای نیروی زمینی در شمال شرق کشور روز دوشنبه طی مراسمی در مشهد پایان یافت.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش در مراسم پایانی این همایش در مشهد گفت: ایثارگران و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس نگذاشتند یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد.

امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان افزود: ارتش جمهوری اسلامی نیز وظیفه خود می داند تا با همه توان درخدمت خانواده های شهدا و جانبازان باشد.

وی ادامه داد: این قرارگاه در طول یک سال گذشته طی چهار مرحله میزبان خانواده شهدای سراسر کشور در شهر مشهد بوده است و افتخار می کند که این کار فرهنگی را همچنان ادامه دهد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی محوری ارتش ادامه دهنده راه شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است و با تمام توان پا در رکاب ولایت خواهد بود.

سرهنگ حمید رضا آذرنیا نماینده ایثارگران نیروی زمینی محوری ارتش هم در این مراسم گفت: ۶۰۰ نفر در قالب ۱۰۰ خانواده جانبازان و شهدا به مدت پنج روز در این همایش در مشهد حضور پیدا کردند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *