نیرو‌های مسلح ادامه‌دهنده راه شهداء هستند

حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دوران هشت سال جنگ تحمیلی، مقاومت، دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی را از مهم‌ترین رموز پیروزی کشورمان در دفاع مقدس خواند و اظهار داشت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطرات رزمندگان و شهدای جنگ تحمیلی و بازگو کردن وقایع آن دوران برای نسل جوانِ امروز، بر مسؤلان واجب است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرگونه غفلت در انجام وظایف محوله مسوولان خیانت به ارزش‌ها و اهداف شهداست، افزود: اگر در انجام تمام امورات زندگی یاد و خاطرات شهدا را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم، موفق خواهیم بود در غیر این‌صورت در مسیر تحقق اهداف بدخواهان نظام و انقلاب قدم گذاشته ایم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت، آرامش و اقتدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت‌های رزمندگان و شهدای دفاع مقدس است، تصریح کرد: فرماندهان نیروهای مسلح یادگاران دوران دفاع مقدس هستند که با تمام توان راه شهدا را ادامه می‌دهند.

وی در پایان با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر حزب دموکرات کردستان خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی همچنان در جبهه مقاومت پایدار و مقاوم ایستاده و روحیه ایثار و شهادت در جوانان ما متجلی است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *