نیروی زمینی ارتش به رشد و بالندگی رسیده است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی محوری ارتش گفت: نیروی زمینی به رشد و بالندگی خوبی رسیده است و نیروهای مسلح ما با پشتیبانی ملت بزرگ ایران به طور حتم نخواهد گذاشت که ایران مانند کشورهای منطقه نا امن شود.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی محوری ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی نسب رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا، در جمع کارکنان یگان‌های مستقر در تبریز گفت: نیروی زمینی به رشد و بالندگی خوبی رسیده است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا گفت: امروز در حالی که اطراف کشورمان را ناامنی فرا گرفته است، می بینیم که امنیتی بی نظیر در کشورمان حاکم است. امنیت امروز کشور را مرهون خون شهدا و آرمان های شهدا هستیم و نیروهای مسلح ما با پشتیبانی ملت بزرگ ایران به طور حتم نخواهد گذاشت که ایران مانند کشورهای منطقه نا امن شود.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب افزود: لزوم اجرای طرح‌های مصباح و شناسایی نقاط ضعف و قوت آن در جهت انقلابی ماندن ارتش مؤثر است.

وی بیان کرد: گاهی انسان رسالت‌های خود را از یاد می‌برد، رسالت انسانی،مسلمانی، شیعه بودن، انقلابی و صنفی، رسالت‌هایی است که انسان گاها آن را فراموش کرده و از یاد می‌برد.

وی تصریح کرد: رسالت مهدوی، دیگر رسالت مهم ما است. کسی که منتظر مصلح است، باید خودش نیز صالح باشد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا با تأکید بر اینکه باید قدر نعمت هایی که داریم را بدانیم، بیان کرد: سلامتی و امنیت نعمت هایی هستند که باید شکرگزار آن‌ها باشیم. وظیفه شما کارکنان نیروی زمینی ارتش ایجاد امنیت است و رسالت مهمی از این بابت بر عهده دارید.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا افزود: با رعایت و تبعیت از چهار پیوند عاطفی، اعتقادی، اخلاقی و سیاسی با پیامبر (ص) و اهل بیت(ع) خواهیم توانست راه آن بزرگواران را ادامه دهیم. پیوند سیاسی یعنی مباحث امروز را با زمان پیامبر(ص) مقایسه کنیم و ما نیز همانند ایشان با شیطان بزرگ مبارزه کنیم که شیطان بزرگ امروز آمریکا است و باید از تمام توان خود برای مقابله استفاده کنیم.

وی با اشاره به ۱۵ آذر ماه روز هوانیروز، خاطرنشان کرد: هوانیروز در دوران دفاع مقدس به عنوان یک فرشته نجات در میدان های نبرد حاضر شد و در این راه ۲۴۵ شهید تقدیم انقلاب کرد، در عملیات های دفاع مقدس، هوانیروز نقش عمده ای در جابجایی نیرو، پشتیبانی، تخلیه و تأمین لوازم و تجهیزات نظامی رزمندگان برعهده داشت.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *