نیروی زمینی قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آجا شد

مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی ارتش با قهرمانی تیم نیروی زمینی ارتش به پایان رسید.

مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزبانی قرارگاه پشتیبانی نیروی زمینی و با حضور بیش ۵۰ ورزشکار در ۱۱ وزن از منتخبین نیروها و سازمان های تابعه ارتش در شهر تهران برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش ضمن تقدیر از میزبانی خوب قرارگاه پشتیبانی نیروی زمینی و مسئولین هیات پاورلیفتینگ آجا ، سطح برگزاری این دوره از رقابت ها را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت : این مسابقات در۲ روز و با حضور قوی ترین کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات رکورد جهان در دسته سنگین وزن توسط ورزشکار عزیزمان آقای شهرام ساکی، از کارکنان شایسته نیروی زمینی جابجا شد، رکورد جهان ۳۹۷ کیلو بود که ایشان ۵/۲ کیلو رکورد دنیا را افزایش داد ، این باعث خوشحالی و غرور است که توسط یکی از ورزشکاران ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام گرفته است.

رییس سازمان تربیت بدنی ارتش ادامه داد: آمادگی جسمانی و توان رزمی بالا از اولویت های سازمان تربیت بدنی و ارتش جمهوری اسلامی است که انجام ورزشهای قدرتی مثل پاورلیفتینگ ، پرس سینه ، طناب کشی و قویترین مردان بسیار در این امر تاثیر گذار بوده و قدرت جسمانی کارکنان را افزایش می دهد.

در این دوره از رقابت ها تیم نیروی زمینی ارتش در اکثر وزن ها مدال طلا را تصاحب و عنوان قهرمانی را با اقتدار از آن خود کرد و تیم های نیروی پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش هم به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *