نیروهای مسلح از آرمان‌های ملت پشتیبانی می کنند

رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت که نیروهای مسلح با اقتدار و سربلندی از آرمان ها و ارزش های والای ملت قهرمان ایران پشتیبانی و حمایت می کنند.

امیرسید کمال پیمبری عصر (دیروز) یکشنبه در کنگره شهدای ورزشکار استان البرز در ورزشگاه انقلاب کرج افزود: نعمت ولایت که ما از آن برخوداریم موجب شده تا دنیای زورگو، ستمگر و کشورهای مستکبر به چالشی عظیم کشانده شود.
وی افزود: دغدغه امام حسین(ع) و یارانش دین و نگهداری از آن بود و امروز آن چیزی که استکبار را نسبت به ایران اسلامی خشمگین و عصبانی کرده همین دغدغه دینداری مردم و نظام اسلامی است .

پیمبری گفت: امروز مدیریت، سیاست، دیدگاه و اندیشه های والای رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) ، خشم دشمن را برانگیخته چرا که دشمنان هر سیاستی که در منطقه پیاده می کنند با تدابیر اندیشمندانه رهبری انقلاب (مدظله العالی) نقش بر آب می شود.

وی ادامه داد: همانگونه که یزیدیان ، امام حسین(ع) و یارانش را تحریم و آب را بر آنها بستند، امروز نیز ترامپ و یارانش ما را تهدید به تحریم می کنند، اما بدانند که خیال تسلط بر این سرزمین را باید از سرشان بزدایند چرا که ملت ایران الگوی سر افرازی به نام سید الشهدا(ع) دارد.

رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: در طول ۴۰ سال گذشته، ملت و نظام مقدس اسلامی سرافرازانه با تمام مشکلات و سختی ها ایستاده اند زیرا مردم ایران در طول تاریخ در برابر هیچ زورگویی سر تعظیم فرود نیاورده و این بار نیز نخواهند آورد.
پیمبری گفت: دشمن تلاش می کند تا صحنه دنیا را به گونه ای رقم بزند که حقیقت را به طریقی دیگر جلوه دهد، اما در طول ۴۰ سال گذشته موفق نشده و امسال نیز در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر عزت و سرافرازی ایران اسلامی را به نمایش می گذاریم.

وی ادامه داد: ایران اسلامی امروز از امنیتی مثال زدنی برخوردار است و این نعمت بزرگ را با ایثارگری ، شجاعت شهدا، صبوری خانواده های معظم شهدا و هوشمندی و تدبیر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)
که پس از امام راحل(ره) در دنیای سیاست امروز از بی نظیرترین انسان های سیاسی و انقلابی است، به دست آورده ایم.

پیمبری گفت: دشمن تاب دیدن امنیت کشور ما را ندارد و این امنیت را نشانه رفته‌اند و به قول خودشان آخرین تیر ترک‌هایشان که تحریم است را می خواهند اعمال کنند.
رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: با وجود تمام تحریم‌ها ، تهدید و ترور شخصیت‌های بزرگ این مرز و بوم، ایران اسلامی توانسته پیشرفت‌های بزرگی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را به دست بیاورد که دشمنان تاب این را هم ندارند و تمام تلاش خود را می کنند تا امنیت و آرامش ما را بر هم بزنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش شهدا در سربلندی انقلاب و نظام اسلامی اظهار داشت: شهدا همان کسانی که با خدای خود عهد و در جهت پیاده کردن آرمان‌های الهی در برابر دشمن ایستادند، آگاهانه این راه را انتخاب و به برکت خون‌هایشان امروز کشور و ملت ما در دنیا سرافراز است.

مدیر کل ورزش و جوانان البرز در این آئین گفت: شهدا خون خود را نثار کرده اند تا امروز ایرانی و ایرانی‌ها در آرامش باشند.
امیر غفرانی افزود: مقام شامخ شهدا به قدری والا است که زبان ها از توصیف آن عاجز هستند و امروز هر چه داریم به برکت خون شهیدان است.

وی با اشاره به رشادت های ۱۴۰ شهید ورزشکار استان البرز اظهار داشت: شهدای ورزشکار مدال خدایی شدن را به عشق قرب الهی بر گردن‌ها آویختند و درس قهرمانی و پهلوانی را به همگان آموختند.
در ادامه این مراسم پیکر یک شهید والامقام و گمنام حماسه هشت سال دفاع مقدس با حضور ورزشکاران در ورزشگاه انقلاب کرج تشییع شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *