فرمانده نیروی زمینی ارتش: برنامه های نزاجا برابر با مطالبات فرماندهی معظم کل قوا در حال انجام است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه بازدید های میدانی از یگان های این نیروی در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های نزاجا در جنوب شرق کشور گفت: باید با انجام برنامه های هدفمند منطبق با مطالبات فرماندهی معظم کل قوا(حفظه الله تعالی)، تلاش کنیم تا رضایت مندی معظم له از مجموعه نیروی زمینی ارتش کامل و دائمی باشد.

امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن اعلام رضایتمندی از اقدامات شایسته و جهادی قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نزاجا گفت: امروز نیروی زمینی ارتش با حضور کارکنان جان برکف و خدوم به ویژه در عرصه دفاعی به دستاورد ها و پیشرفت های مطلوبی رسیده است، یکی از مهمترین مطالبات فرماندهی معظم کل قوا از نزاجا تحرک و کارآمدی است زمانی این موضوع تحقق می یابد که در راستای منویات رهبری (حفظه الله تعالی) گام برداریم.
امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش با حمایت های بی دریغ فرمانده محترم کل ارتش در حوزه های مهم به خصوص ارتقاء تحرک، ساخت منازل سازمانی، معیشت و تکریم از کارکنان و خانواده های آنها برنامه های هدفمندی را اجرایی کرده است.
همچنین در ادامه حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب رییس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا نیز با اشاره به تهاجم همه جانبه دشمن در بحث انتخابات وجلوگیری از روی کار آمدن فرد صالح و ولایتمدار گفت: رهبر معظم انقلاب(حفظه الله تعالی) فرموده اند “شرکت در انتخابات یک واجب عینی است” و حرکت در مسیر فرمایشات رهبر عزیزمان پیروزی را به همراه خواهد داشت.
وی شرکت در انتخابات را واجب عینی خواند و تصریح کرد: انتخاب اصلح و سپردن زمام امور جامعه اسلامی به دست فرد مومن، شایسته، انقلابی و ولایتمدار، وظیفه شرعی و ملی همه مردم است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *