مهارت ورزی در نیروهای مسلح، باید هدفمند اجرایی شود

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کار و تلاش مجموعه پادگان‌ها و نیروهای مسلح در راستای مهارت ورزی باید به صورت هدفمند بوده و در برنامه تفصیلی نیز گنجانده شود.

هیئت بازدید کننده ستاد کل نیروهای مسلح به سرپرستی امیر سرتیپ محمدحسن باقری معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح برای بازدید و بررسی فعالیت‌های مرکز آموزش ۰۲ شهید انشایی با موضوع کارگاه‌های مهارت آموزی در این مرکز حضور پیدا کردند.

امیر سرتیپ محمد حسن باقری معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح یاد همه شهدا را گرامی داشت و از رشادت‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس به عنوان اوج ایثار ملت ایران یاد کرد.

وی دلیل حضور هیئت بازدیدکننده در مرکز ۰۲ را بررسی موضوع کارگاه‌های مهارت آموزی عنوان کرد و گفت: کار و تلاش مجموعه پادگان‌ها و نیروهای مسلح در راستای مهارت ورزی باید به صورت هدفمند بوده و در برنامه تفصیلی  نیز گنجانده شود.

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح راه رسیدن به اهداف را برنامه ریزی صحیح و نظارت مستمر عنوان کرد.

سرهنگ خیر الله  موسوی فرمانده مرکز آموزش ۰۲ شهید انشایی نیز در سخنانی  انتقال شناخت بیشتر به کارکنان وظیفه نسبت به نظام و انقلاب و آموزش انواع مهارت‌های شغلی را جزء اولویت‌های کاری مرکز آموزش شهید انشایی ۰۲ بیان کرد و گفت: کمیته‌های مختلف از جمله استقبال، پذیرایی، پذیرش و مصاحبه، آموزش و همچنین‌ بهداشت و بدرقه در این مرکز تشکیل شده است.

وی برنامه‌ریزی و رسیدن به اهداف آموزشی را از شاخصه‌های مرکز توصیف کرد.

در این بازدید هیئت بازدید کننده ضمن مصاحبه با کارکنان وظیفه مخترع، از نمایشگاه مخترعین مرکز ۰۲ شهید انشایی و قسمت‌های مختلف مرکز همچون استخر، سینما، کارگاه‌های متنوع مهارت آموزی بازدید کردند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *