فرمانده نیروی زمینی ارتش : دشمن همه قدرتش را معطوف به جنگ اقتصادی کرده است/ ملت ما مقاومت می‌کند

فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش اجابت خورشید بیان داشت: دشمن همه قدرتش را معطوف به جنگ اقتصادی کرده است. ما پشت سر رهبری در دفاع را ارزشهای انقلاب نه تنها کوتاه نمی‌آیم بلکه به اقتداری رسیده‌ایم که حرف حق نظام را همه جا بر زبان بیاوریم، همچنان که در مقابل ۵ به اضافه یک ایستادیم و حرف حق نظام را زدیم و امروز هم به آن چه گفتم بدون عقب نشینی عمل می‌کنیم.

 

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با بیان این که دشمنان در گوشه و کنار دنیا از همه قابلیت‌های خود علیه ایران استفاده می‌کنند اظهار کرد: آنها همه قدرتشان را معطوف به جنگ اقتصادی کردند البته عملیات روانی و کارهای دیگر هم می‌کنند ولی محوریت خود را جنگ اقتصادی قرار دادند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: ملت ما مقاومت می‌کند و تاکنون هم در مقاومت خود سرفراز بوده و دشمن را منزوی کرده به گونه‌ای  نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر ،  از یادداشت تجلیل مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) از  کتاب زندگینامه  شهید سرهنگ مجتبی ذوالفقار نسب و سایر شهدای مدافع حرم ارتش جمهوری اسلامی ایران،  کتب شهدای مدافع حرم ارتش و تازه های نشر خود  در محل فرهنگسرای ارسباران  رو نمایی کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *