معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش ارزیابی عملکرد سامانه های جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش در رزمایش جنگال ۱۴۰۰

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش گفت: در رزمایش جنگ الکترونیک سپر آسمان ۱۴۰۰ ارتش، عملکرد انواع سامانه های زمین پایه و هواپایه جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش بویژه در بالگردها و پهپادهای این نیرو مورد ارزیابی قرار گرفت.

امیر سرتیپ فلاح، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اجرای تاکتیک های آفندی و پدافندی در حوزه جنگ الکترونیک در این رزمایش مشترک گفت: آخرین دستاوردها و توانمندی های رزمی نیروی زمینی ارتش در این حوزه حساس مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره بهره گیری وسیع از سامانه های جنگ الکترونیک در صحنه نبردهای امروز، گفت: کشف، رصد و پایش سامانه های شنود الکترونیکی، دفاع الکترونیک در برابر ریزپرنده ها و پهپادها و بررسی عملکرد سامانه های جدید و بومی جنگ الکترونیک از جمله مواردی بود که یکان های جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش در این رزمایش مشترک مورد ارزیابی و تمرین عملیاتی قرار دادند.
امیر سرتیپ فلاح در ادامه با اشاره به دستاوردهای ارزشمند این رزمایش بویژه برای فرماندهان و کارکنان متخصص جوان حوزه جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش، گفت: ارزیابی نقاط ضعف و قوت سامانه های جنگال نزاجا و بهره گیری از تجربیات حاصل شده در مراحل مختلف رزمایش سپر آسمان ۱۴۰۰ ارتش بخشی از دستاوردهای مهمی است که در این رزمایش مشترک بدست آمد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *