معاون هماهنگ کننده نزاجا: تشکیل پایگاه های بسیج در منازل سازمانی ارتش، نعمت الهی است

امیر سرتیپ عباس فلاح معاون هماهنگ کننده نزاجا در همایش تجلیل از بسیجیان منازل سازمانی این نیرو که در تهران و به صورت دورسخنی با تمامی پایگاه های مقاومت بسیج برگزار شد گفت: تشکیل پایگاه های مقاومت بسیج در منازل سازمانی ارتش یک نعمت الهی محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ فلاح معاون هماهنگ کننده نزاجا در این همایش گفت: امروز بسیج در جامعه از منزلت اجتماعی بسیار بالایی برخورداراست، و تشکیل پایگاه های بسیج و اقداماتی که انجام می شود یک نعمت الهی برای ارتشیان محسوب می شود.
وی افزود: شجره طیبه  بسیج علاوه بر حوزه های نظامی و دفاعی در عرصه های اقتصادی، فناوری های علمی و … حضور دارد و تا کنون نیز اقدامات بسیار موثری را انجام داده اند.
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: بسیج منازل سازمانی نزاجا در بلایای طبیعی در نقاط مختلف کشور حضور پیدا کردند و اقدامات مطلوبی را برای رفع مشکلات و موانع برداشته اند، در حوزه سیل، زلزله، کمک های مردمی و ویژه در حوزه کنترل بیشتر بیماری کرونا در سراسر کشور پای کار بودند و تمام ظرفیت های بسیج را در طبق اخلاص گذاشته اند.
امیر سرتیپ فلاح در خطاب به فرماندهان یگان های نزاجا، افزود: از ظرفیت بسیج به نحو شایسته استفاده کنید در تمامی حوزه ها بسیج را به عنوان یکی از یگان های خود بدانید. بسیج ظرفیت های خوبی دارد و باید از آن بهره مند شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *