معاون هماهنگ کننده ارتش؛ افزایش ظرفیت تولید مواد بهداشتی توسط ارتش برای مقابله با کرونا

امیر دریادار حبیب الله سیاری از افزایش ظرفیت واحدهای تولید مواد بهداشتی توسط ارتش برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: تولید مواد ضد عفونی کننده و همچنین تولیدات ماسک را افزایش داده‌ایم تا هم نیاز نیروهای نظامی و هم نیاز نیروهای غیر نظامی را تأمین کنیم.

امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه برابر دستوراتی که از قرارگاه بهداشتی حضرت امام رضا (ع) ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شد، ارتش، قرارگاه خود را در زمینه مبارزه با کرونا شکل داده است، گفت: از ابتدای شیوع این بیماری و برابر آمارهایی که ارائه شده است، خدمات قابل توجهی توسط ارتش ارائه شده است.

وی با اشاره به خدمات ارتش اعم از اختصاص بیش از ۱۲ هزار نیروی انسانی و واگذاری بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و اقدامات غربالگری و ضدعفونی در سطح کلان برای کمک به مجموعه بهداشت و درمان کشور افزود: در برهه اخیر که شیوع بیماری شدت بیشتری گرفته است و پاییز و زمستان که احتمالاً شیوع بیشتری دارد، ارتش برای مقابله با کرونا آمادگی خود را ارتقا داده است.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه ارتش باید سلامتی کارکنان و نظامیان خود را در پادگان‌ها در اولویت نخست قرار دهد تا توان رزمی کشور آسیب نبیند، عنوان کرد: تاکنون در تحقق این هدف موفق بوده‌ایم و بر همین اساس، شعار ارتش این است «امن‌ترین جا برای مقابله با کرونا، باید پادگان‌ها باشند».

وی از افزایش ظرفیت واحدهای تولید مواد بهداشتی توسط ارتش برای مقابله با کرونا خبر داد و اظهار کرد: تولید مواد ضد عفونی کننده برای بهداشت فردی و اجتماعی را افزایش داده‌ایم تا هم نیاز نیروهای نظامی و هم نیاز نیروهای غیر نظامی را تأمین کنیم و در کنار آن تولیدات ماسک را نیز بیشتر کردیم تا نیازمندی‌های داخل و خارج ارتش تأمین شود.

امیر دریادار سیاری خاطر نشان کرد: همچنان ارتش آماده است در هر نقطه که نیاز باشد، بنا به دستور وارد عمل شود و اقدامات لازم را برای کمک به مردم برای مبارزه با شیوع بیماری کرونا انجام دهد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *