معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش: ریشه‌ای ترین جهاد امروز، بحث امیدبخشی در سطح جامعه است

حجت‌الاسلام موسوی بی‌باک گفت: امروزه راه مقابله با تهاجم دشمن برای تحریف واقعیت‌ها، دستاوردها، پیشرفت‌ها و اقدامات حماسه آفرین، نیازمند یک حرکت دفاعی و تهاجم ترکیبی با محوریت فرضیه فوری و قطعی جهاد تبیین است.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، حجت‌الاسلام سیّد اکبر موسوی بی‌باک، معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نزاجا در جلسه سخنرانی سیاسی که با محوریت الزامات جهاد تبیین در تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر برگزار شد، گفت: جریان تحریف با ابزار جنگ روایت‌ها و با بهره‌برداری وسیع از شبکه‌های بین المللی در عرصه فکری و ذهنی برای تصاحب افکار عمومی و تحمیل القائات، تولید محتوای رسانه‌ای می‌کند.
وی افزود: امروزه راه مقابله با تهاجم دشمن برای تحریف واقعیت‌ها، دستاوردها، پیشرفت‌ها و اقدامات حماسه آفرین، نیازمند یک حرکت دفاعی و تهاجم ترکیبی با محوریت فرضیه فوری و قطعی جهاد تبیین هستیم.
معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نزاجا با بیان این‌که ریشه‌ای ترین جهاد امروز، بحث امیدبخشی در سطح جامعه است، خاطر نشان کرد: جریان تحریف، قدرت نرم نظام اسلامی را نشانه گرفته است و این همان قدرتی است که نظام اسلامی توانسته به وسیله آن در ۴۳ سال گذشته از تمامی گردنه‌ها و عقبه‌های صعب‌العبور با موفقیّت عبور کند.
حجت‌الاسلام موسوی بی‌باک با بیان اینکه جهاد تبیین یک فرضیه قطعی و فوری است، به راهبردهای جدّی‌تر در شرایط فعلی پرداخت و اظهار کرد: یکی از نکات مهم در جهاد تبیین، انقلابی‌گری است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *