معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش : تحرک و کار آمدی یگان های نیروی زمینی ارتش افزایش یافته است

امیر سرتیپ دوم علیپور در سومین همایش “ارتقای تحرک در نیروی زمینی ارتش”گفت: برنامه های مختلفی در حوزه تحرک در نیروی زمینی انجام شده است که امروز شاهد تحرک و کار آمدی مطلوبی در بین یگان ها هستیم .

امیر سرتیپ دوم حسن علیپور معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش در سومین همایش “ارتقای تحرک در نیروی زمینی ارتش”که با حضور کارکنان نمونه در حوزه آماد و پشتیبانی در مرکز آموزش پشتیبانی این نیرو برگزار شد گفت: تحرک و کار آمدی یگان های نیروی زمینی ارتش به صورت چشمگیری افزایش یافته است .

وی با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ارتقای تحرک در نیروی زمینی ارتش گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در حکم انتصاب امیر فرماندهی نیروی زمینی ارتش، ارتقای تحرک و کار آمدی را مطالبه فرمودند، نیروی زمینی ارتش نیز در طرح های لبیک یا امام خامنه ای عزیز، اولین طرح را به ارتقای تحرک اختصاص داد و در این حوزه برنامه های مطلوبی را در دستور کار خود قرار داده است. امروز یگان های نیروی زمینی ارتش در حد قابل ملاحظه ای متحرک شده اند .

معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش افزود: یگان های نیروی زمینی ارتش به چابکی بالایی دست یافته اند، در حال حاضر در حوزه های تعمیر و نگهداری، بازسازی ، قطعه سازی و … به جایگاه بسیار خوبی دست یافته ایم .

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام نیازمندی‌های تجهیزاتی خود را در مرکز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن، صنایع یا علی(ع) و با همکاری صنایع دفاعی کشور تهیه و تولید کرده و در چرخه دفاعی مورد استفاده قرار می دهد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *