فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از یگان های لرستان از احداث پروژه هزار و ۲۰۰ واحدی مسکن غیر سازمانی برای کارکنان خبر داد

فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه بازدید از آمادگی رزمی و توان دفاعی یگان های این نیرو در منطقه لرستان، از تامین مسکن غیر سازمانی برای کارکنان خود در سراسر کشور خبر داد و گفت: ارتش در حوزه تامین مسکن غیر سازمانی کارکنان گام های بلندی را برداشته تا دغدغه خانه دار شدن را نداشته باشند .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه بازدید از یگان های منطقه لرستان گفت : ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص ارتقاء منزلت اجتماعی کارکنان گام های بلندی را برداشته است و در حوزه تامین مسکن غیر سازمانی برنامه های خوبی را برای آینده نزدیک طراحی کرده است .

امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد : در راستای تامین مسکن غیر سازمانی کارکنان نیروی زمینی ارتش از جمله مهمترین دغدغه های آنها است در خرم آباد پروژه هراز و ۲۰۰ واحدی مسکن را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه بخشی از این پروژه ها در آینده افتتاح خواهد شد، خاطرنشان کرد: بخشی از اراضی که متعلق به نیروی زمینی ارتش است را در حال آماده کردن هستیم تا در قالب تعاونی های مسکن در اختیار کارکنان قرار بدهیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با این اقدامات مشکل مسکن غیر سازمانی کارکنان ارتش به ویژه در این استان را حل کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مرکز آموزش شهدای مهندسی بروجرد گفت : طرح های سی گانه لبیک یا امام خامنه ای نزاجا با هدف تامین منزلت اجتماعی کارکنان در این نیرو تدوین شده است که تعدادی از این طرح ها در حوزه تامین مسکن غیر سازمانی است .

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه ولایت مداری، عدالت محوری و شایسته سالاری سه اصل مهم در نیروی زمینی ارتش است افزود : تامین معیشت کارکنان ارتش از مهمترین مطالبات فرماندهی معظم کل قوا است که برای عملی کردن آن تمام تلاش خود را خواهیم کرد .

وی همچنین در مرکز آموزش شهدای مهندسی بروجرد علاوه بر بازدید از آمادگی رزمی و توان دفاعی، چند طرح عمرانی و رفاهی را نیز مورد بهره برداری قرار داد .

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *