مراسم تکریم و معارفه فرمانده تیپ ۳۷۷ متحرک هجومی شهید حبرانی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده تیپ ۳۷۷ متحرک هجومی شهید حبرانی با حضور فرماندهان یگان های نیروی زمینی ارتش در مشهد برگزار شد.

امیر سرتیپ آذریان ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال شرق نزاجا در مراسم تکریم از فرمانده سابق و معارفه فرمانده تیپ ۳۷۷ نزاجا، در جمع فرماندهان و کارکنان این تیپ گفت: طرح های لبیک نیروی زمینی ارتش بسیار موفق بوده و رضایت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) را به همراه داشته است.

وی با اشاره به سطح آمادگی در نیروهای مسلح ادامه داد: فرمانده معظم کل قوا(حفظ الله تعالی) می فرمایند: “ارتش جمهوری اسلامی ایران باید از چنان آمادگی برخوردار باشد که دشمن را در هر شرایطی زمین گیر کند”.

امیر سرتیپ آذریان افزود: محور اصلی ارتش، نیروی زمینی است که باید با اقتدار و صلابت در مقابل دشمن قرار گیرد و همانطور که در هشت سال دفاع مقدس نیز نوک پیکان حملات دشمن بوده و از اولین نیروهایی بود که در مقابل رژیم بعث عراق ایستاد.

ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال شرق خاطر نشان کرد: اکنون نیز از نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از اولین نیروهایی است که در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی در مرزهای زمینی در کنار دیگر نیروهای ارتش و سایر نیروهای مسلح در حال دفاع هستند.

وی با اشاره به شکست های متوالی استکبار جهانی در مقابله با جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: دشمن و گروه‌های معاند با توجه به شکست های پی در پی به خصوص ناکامی اخیرشان در شورای امنیت، به دنبال این هستند که در فضای مجازی، به ما ضربه فرهنگی بزنند.

گفتنی است در این مراسم از زحمات امیر سرتیپ دوم محمد نجاتی تقدیر و سرهنگ حسین احمدی به عنوان سرپرست تیپ ۳۷۷ متحرک هجومی شهید حبرانی معرفی شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *