مراسم ترحیم و بزرگداشت امیر سرتیپ خلبان صدیق در فضای مجازی برگزار می شود

مراسم ترحیم و بزرگداشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، روز چهارشنبه مورخه ۲۵ تیرماه، به صورت زنده در صفحه اینستاگرامی @family_artesh برگزار خواهد شد.
همزمان با هفتمین روز درگذشت امیر سرتیپ خلبان صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، مراسم ترحیم و بزرگداشت آن فرمانده ولایی و انقلابی، از ساعت ۱۸:۰۰ روز چهارشنبه مورخه ۲۵ تیرماه به صورت زنده در صفحه @family_artesh اینستاگرامی برگزار می‌شود.
ارتش جمهوری اسلامی ایران با آرزوی غفران الهی برای “امیر صدیق انقلاب”، از ملت فهیم و قدرشناس ایران اسلامی، همکاران و همرزمان ایشان دعوت می‌نماید برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این فرمانده انقلابی دوران دفاع مقدس، در این مراسم معنوی حضور و مشارکت داشته باشند.
زنده یاد امیر سرتیپ صدیق، انسانی والا، مدیری توانمند و استاد خلبانی مجرب بود که از آذر ماه سال ۱۳۶۲ با حکم امام خمینی (ره) به سمت فرماندهی نیروی هوایی ارتش منصوب شد و تا بهمن ۱۳۶۵ در این سمت انجام وظیفه کرد و در زمان فرماندهی وی ضربات محکمی به نیروی هوایی و تأسیسات حیاتی و حساس دشمن بعثی وارد آمد.
گفتنی است مراسم ترحیم و بزرگداشت این امیر سرافراز با حضور فرماندهان، مسئولین ارتش، همرزمان آن مرحوم و ملت بزرگوار ایران به صورت مجازی برگزار و از طریق صفحه اینستاگرامی @family_artesh  به صورت زنده پخش خواهد شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *