حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش و سایر فرماندهان عالیرتبه نزاجا در مراسم ترحیم همسر امیر سرتیپ دوم داوود کاظمی

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در راستای تکریم کارکنان و خانواده ایشان علاوه بر کمک های مادی و معنوی در امر ازدواج کارکنان و فرزندان کارکنان نزاجا، به منظور تسلی خاطر و همدلی و همدردی در مصائب و حوادث پیش امده برای کارکنان و خانواده های آنان نیز در کنار آنان هستند تا باعث کاهش آلام و اندوه همکاران خود باشند.

از این رو امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش در روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ به همراه سایر فرماندهان عالیرتبه نزاجا در مراسم تشییع و خاکسپاری همسر امیر سرتیپ دوم داوود کاظمی حضور یافتند. وی همچنین در مراسمی که به همین منظور در روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ در مسجد جامع کوی سازمانی شهرک زینبیه تهران برگزار شد شرکت نمودند.

شایان ذکر است امیر سرتیپ دوم داوود کاظمی از جانبازان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و رییس سابق سازمان ایثارگران نزاجا هستند. ازین رو تعداد زیادی از جانبازان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس در این مراسم حضور پررنگی داشتند.

One thought on “حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش و سایر فرماندهان عالیرتبه نزاجا در مراسم ترحیم همسر امیر سرتیپ دوم داوود کاظمی

 • ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ at ۹:۲۴ ب٫ظ
  Permalink

  سلام
  لطفا از طرف بنده به امیر عزیز تسلیت بگید.
  ایشون یکی از شخصیت‌های فوق‌العاده متین و دوست‌داشتنی نیروی زمینی هستند.

  Reply

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *