امیر سرتیپ کیومرث حیدری در گردهمایی مهندسین نزاجا: نیروی انسانی با انگیزه از مؤلفه‌های اقتدار ارتش است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی انسانی با روحیه و انگیزه بالا از مؤلفه‌های اقتدار ارتش و دیگر نیروهای مسلح است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گردهمایی مهندسین این نیرو که در سازمان مهندسی و تأسیسات نزاجا برگزار شد، گفت: همه ما در بخش‌های مختلف ارتش باید پا به پای هم بکوشیم و تلاش کنیم پرچم اقتدار ارتش را همیشه در اهتزاز نگه‌ داریم.

وی نیروی انسانی با روحیه و انگیزه بالا را، از مؤلفه‌های اقتدار ارتش و دیگر نیروهای مسلح دانست و افزود: یکی از معیارهای روحیه بالای کارکنان، توجه به امر معیشتی و مقوله منازل سازمانی است؛ امروزه بیشترین دغدغه هیات رئیسه نیروی زمینی ارتش بحث ساخت منازل مسکونی با کیفیت است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به چهار مؤلفه در امر مهندسی اشاره و تصریح کرد: یک مهندسی دقیق و منسجم دارای شاخص‌هایی همچون “ساختار صحیح و درست”، “سازماندهی و چینش صحیح افراد در مشاغل مختلف”، “استفاده درست از ابزارهای موجود” و “تقویت جوهره مدیریتی در سطوح مختلف” است.

امیر سرتیپ حیدری گفت: همه ما شرعاً مسئول هستیم تا وظایف سازمانی خود را به درستی انجام دهیم و باید تلاش کنیم نقاط ضعف خود را برطرف کنیم و از فرصت‌ها برای بهترین اقدامات و کمک به کارکنان پایور برای کاستن از مشکلات به‌خصوص در امر ساخت مسکن مناسب سازمانی استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *