قرارگاه لشکری ارتش به زودی در خراسان جنوبی مستقر می‌شود

فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در طرح آمایش جدید توجه ویژه‌ای به استان خراسان جنوبی شده است گفت: قرار است یک قرارگاه لشکری جدید در بیرجند و یک تیپ در شهرستان نهبندان مستقر شود.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری صبح امروز در بازدید از مرکز آموزش ۰۴ بیرجند اظهار داشت: استان خراسان جنوبی یکی از استان‌هایی است که در دفاع مقدس سهم خوبی داشته است و امروز به جهت احترام به شهدا و احترام به مردم خونگرم استان به خراسان جنوبی آمده‌ایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: مرکز آموزش ۰۴ امام رضا (ع) یکی از مراکز مهم آموزشی در ارتش کشور است که در این مرکز سربازان زیادی را آموزش می‌دهیم و قرار است از آنان مردان زندگی بسازیم.

امیر حیدری با اشاره به بحث امنیت در کشور تصریح کرد: به فضل خداوند و با بصیرت فرماندهی کل قوا هیچ خطری مرزها و انقلاب ما را تهدید نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این جنجال‌ها همیشه بوده و خواهد بود، آن‌چه مهم است این است که موقعیت را درک کنیم و ولایت‌مدار باشیم و پشت سر مقام معظم رهبری قرار گیریم.

فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تمام جریانات حبابی بیش نیستند و از بین می‌روند یادآور شد: ممکن است مشکلات اقتصادی وجود داشته باشد اما مردم با حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی می‌توانند از این مشکلات فایق آیند.

امیر کیومرث حیدری با اشاره به آمایش سرزمینی جدید کشوری اظهار داشت: در این راستا توجه ویژه‌ای به خراسان جنوبی شده و قرار است یک قرارگاه لشکری جدید در بیرجند و یک تیپ در شهرستان نهبندان مستقر شود.

وی با بیان اینکه آمایش سرزمینی جزو اهداف و برنامه‌های ما است که تا حدودی پادگان‌ها را تغییر دهیم افزود: یکی از مناطق هدف این طرح منطقه نهبندان در خراسان جنوبی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به امنیت مرزهای کشور گفت: نه تنها در مرزهای شرق کشور بلکه در تمام مرزهای ما امنیت پایدار حاکم است و مرزها در امنیت کامل هستند.

حیدری با بیان اینکه این امنیت اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است تصریح کرد: با همسایگان‌مان هیچ مشکلی نداریم و امنیت در همه نقاط کشور حاکم است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *