فرمانده نیروی زمینی ارتش : فرهنگ مدیریت جهادی در نیروی زمینی ارتش پایه گذاری شده است

فرمانده نیروی زمینی ارتش در اولین دوره همایش فرمانده مدیریت جهادی که با حضور فرماندهان یگان های نزاجا مستقر در تهران و مدیران ستاد این نیرو در تهران برگزار شد گفت: فرهنگ مدیریت جهادی در نیروی زمینی ارتش پایه گذاری شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در اولین دوره همایش فرمانده مدیریت جهادی در این نیرو گفت: فرهنگ مدیریت جهادی در نیروی زمینی ارتش پایه گذاری شده است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری مدیریت جهادی را متعاقب تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در گام دوم انقلاب خواند و گفت: نیروی زمینی ارتش در این حوزه پیش قدم است، ما تعهدی در تسری فرهنگ ولایت مداری داریم و تمام برنامه ها را در راستای صراط مستقیم و ولی فقیه انجام می دهیم.

وی در ادامه به شاخصه های مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت: مدیر جهادی به مدیری گفته می شود که شبانه روز نشناخته و در همه لحظه ها کار را برای رضا خدا انجام بدهد و مجاهد فی سبیل لله باشد و تمام برنامه هاو فعالیت های خود را برای پیش برد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: فرهنگ جهادی در نیروی زمینی پایه ریزی شده است و باید به نصاب بالای مدیریت جهادی رسیده تا بتوانیم سه مشخصه اصلی ولایت مداری، عدالت محوری و شایسته سالاری را که خود نوعی مدیریت جهادی است، به معنای واقعی کلمه به آن برسیم.

وی یکی از دلایل مهم ضعف مدیریت جهادی در سازمان ها را انتصابات نادرست خواند و گفت: اگر بخواهیم به جایگاه مهمی در حوزه مدیریت جهادی برسیم باید مدیرانی شایسته را انتخاب و در جایگاه اصلی آن قرار دهیم، مدیر جهادی باید فکر جهادی داشته باشد تا بتواند مجموعه خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری نورانیت در راه فعالیت مدیریت جهادی را اخلاص در عمل خواند و خاطر نشان کرد: جهاد ریشه قرآنی و الهی دارد و باید اخلاص در عمل باشد تا مدیریت جهادی شکل بگیرد، ریسک پذیری یکی از مولفه های مهم در مدیریت جهادی است به این معنا که انجام برنامه ها در راه رضای خدا و برای رضای خدا باشد، مدیر وقتی تفکر مدیریت جهادی را در خود و مجموعه نهادینه کند می تواند به اهدافی که در نظر گرفته است، دست یابد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *