فرمانده گروه ۲۲ توپخانه نزاجا: باید از تجارب بازنشستگان برای پویایی سازمان استفاده کرد

امیر سرتیپ دوم شهرام میناپور فرمانده گروه ۲۲ توپخانه نیروی زمینی ارتش در مراسم تکریم از بارنشستگان گفت : از تجارب ارزنده و گرانقدر بازنشستگان باید در جهت پویایی سازمان به نحو شایسته استفاده کرد .
به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش: امیر سرتیپ دوم مینا پور در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان گروه ۲۲ توپخانه گفت : تجرارب ارزنده بازنشستگان، گنج و سرمایه ارزشمندی برای نیرو های مسلح محسوب می شوند و برای پویایی سازمان باید در حفظ این سرمایه های گران قدر تلاش و ممارست کرد.
وی  با بیان اینکه دوران بازنشستگی فصل جدیدی از زندگی است افزود : دوران بازنشستگی  فصل جدید انتقال دانش و تجارب به نسل جوان به عنوان پرچم داران گام دوم انقلاب و شکوفایی و تعالی ارتش جمهوری اسلامی ایران است .
امیر سرتیپ دوم شهرام مینا پور تاکید کرد: توپخانه بعنوان مشت محکم فرمانده از قدرت رزمی و توان دفاعی بسیار بالایی برخوردار است، تمامی موفقیت های یگان های توپخانه در عرصه های مختلف را مدیون رشادت ها و جانفشانی های شهدا، ایثارگران و همین پیشکسوتان ارزشمندی هستیم که با تمام وجودشان توانسته اند با دانشی که در اختیار داشته اند حماسه های بزرگی را خلق کنند .

 

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *