فرمانده کل ارتش: نیروی زمینی ارتش از مهمترین محور‌های «ضد کواد» در کشور است

سرلشکر موسوی گفت: نیروی زمینی ارتش از مهمترین محور‌های ضد “کواد” در کشور است و انواع و اقسام پهپاد‌ها در درون ارتش ساخته و به کار گرفته می‌شود.
امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در نشست هم‌افزایی با مشاوران جوان ارتش با تأکید بر اینکه شما دانشجویان، دانش‌آموزان و هنرآموزان عزیز به نمایندگی از جوانان آینده‌ساز ارتش جمهوری اسلامی ایران و به‌عنوان جوان‌ترین مشاوران فرمانده ارتش در این نشست حضور دارید، گفت: شما هم از نظر سنی و هم از نظر شغلی قدم اول در ارتش هستید.
وی با تشریح بخشی از دستاورد‌های دفاعی و تجهیزاتی ارتش افزود: در حوزه پهپاد در اوج تحریم‌های دو سال اخیر، اتفاقات قابل توجهی به دست جوانان ارتش رقم خورده است. امروز نیروی زمینی ارتش از مهمترین محور‌های ضد کواد در کشور است و انواع و اقسام پهپاد‌ها در درون ارتش ساخته و به کار گرفته می‌شود که به نظرم برای آشنایی دانشجویان و دانش‌آموزان ارتش خوب است به نحوی برنامه‌ریزی شود از نزدیک گوشه‌ای از این اقتدار و توان برای آن‌ها به نمایش گذاشته شود.
سرلشکر موسوی با تأکید بر اینکه هیچ چیز نباید امیدواری و نشاط و شور و شوق شما را کم کند، ادامه داد: اگر مشکلات و چالش‌ها نبود، تفکر مدیریت جهادی شکل نمی‌گرفت. این تفکر ایجاد شده است تا بگوید؛ کسانی که صاحب ایده و آرمان هستند، می‌توانند تغییر ایجاد کنند. تلاش و کوشش همراه با دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مفهومش می‌شود جهاد؛ وگرنه در حد همان تلاش و کوشش که البته آن هم ارزشمند است، باقی می‌ماند.
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه روحیه‌ها و انگیزه‌های خلاقانه است که می‌تواند ارتش را جهشی حرکت دهد و کار را جهادی و انقلابی پیش ببرد، خاطرنشان کرد: بدون تردید آینده حتماً بهتر از الان خواهد بود؛ بنابراین بدون توجه به فضاسازی دشمنان، با امید به خداوند و با ارتقاء بصیرت دینی و معنوی خود، مسیر سربلندی و اعتلای نام و پرچم جمهوری اسلامی ایران را ادامه دهید و به‌عنوان الگوی تمام دستگاه‌های کشوری در این راه با اقتدار قدم بردارید و بدانید دست خداوند متعال با شماست، دعای امام زمان و نایب بر حق ایشان مقام معظم رهبری هم شما را همراهی می‌کند.
در این نشست، سرلشکر موسوی ضمن تأکید بر ضرورت پرداختن دانشجویان و دانش‌آموزان ارتش به تقویت بنیه علمی و تخصص رسته‌ای خود، دستورات لازم برای بررسی موانع محتمل در مسیر تقویت امور پژوهشی، تحقیقی و رفع این موانع را ابلاغ کرد.
گفتنی است نشست هم‌افزایی فرمانده کل ارتش به میزبانی دانشگاه افسری امام علی (ع) نیروی زمینی و با حضور مشاوران جوان شامل تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های افسری آجا و دانش‌آموزان و هنرآموزان مراکز آموزش تخصصی ارتش از نیرو‌های مختلف برگزار شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *