فرمانده نیروی زمینی ارتش: نیروی زمینی ارتش مهد پرورش جوانان ورزشکار و قهرمان است / آمادگی جسمی و بدنی رکن اصلی توان رزمی یک نظامی است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در دیدار با قهرمانان و مدال‌آوران رشته ورزشی پاورلیفتینگ و وزنه‌برداری نزاجا که موفق به کسب مقام قهرمانی لیگ برتر کشور و کسب سهمیه جهانی شدند، گفت: نیروی زمینی ارتش مهد پرورش جوانان ورزشکار و قهرمان است.

امیر سرتیپ حیدری در این دیدار گفت: نیروی زمینی ارتش همواره توجه و نگاه ویژه‌ای به ورزش و تندرستی کارکنان داشته است زیرا آمادگی جسمی و بدنی رکن اصلی توان رزمی یک نظامی است، کارکنان ارتش باید از توان بدنی و سالمی برخوردار باشند که به لطف خداوند یگان‌های نیروی زمینی ارتش بسترهای مناسبی برای ورزش کارکنان ایجاد کرده است.
وی با اشاره به کسب سهمیه حضور در مسابقات بین‌المللی توسط تیم پاورلیفتینگ نزاجا تصریح کرد: مدیریت تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش با به کارگیری مربیان و اساتید بسیار حرفه‌ای و باشگاه‌هایی با استانداردهای بالا همواره سکوهای قهرمانی را فتح کرده و تاکنون سالی بدون کسب عنوان قهرمانی در رشته‌های مختلف نداشته است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: اکنون نیز ورزشکاران و جوانان تیم پاورلیفتینگ نزاجا موفق به کسب مقام دوم کشوری شدند و به مسابقات بین‌المللی راه یافتند که به همگی این عزیزان خسته نباشید و تبریک گفته و از دیگر جوانان دعوت می‌کنم تا برای گذراندن خدمت مقدس سربازی، نیروی زمینی را انتخاب کنند زیرا نیروی زمینی ارتش روی مهارت و ورزش این عزیزان سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
گفتنی است چندی پیش نیز تیم هندبال نیروی زمینی ارتش پس از کسب مقام اول کشوری به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران به مسابقات بین‌المللی راه یافت.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *