فرمانده نیروی زمینی ارتش:ارتش قوت قلبی برای جامعه است

فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از دانشکده مدیریت دانشگاه افسری امام علی (ع) گفت: ارتش و نیروی زمینی نزد مردم و رهبری روز به روز جایگاه بهتری پیدا می کند، بحمدالله خداوند بزرگ به نیروی زمینی توانی را بخشید تا قوت قلبی برای جامعه باشد.
در بازدید امیر سرتیپ حیدری از دانشکده مدیریت دانشگاه افسری امام علی (ع) گفت: نظام آفرینش به وسیله علوم اداره می شود، در نظام امروز علوم مدیرتی جایگاه ویژه ای دارد، یکی از مهمترین علم ها علم مدیریت است که علت رشد جامعه است.
وی با اشاره به اینکه ریشه علم مدیرت در سوره مومنون در آیه “فتبارک الله احسن الخالقین” بیان شده است، بیان کرد: شان و جایگاه دانشگاه افسری بسیار بالا و دارای اهمیت است و اگر همه دانشکده ها به طور متوازن جلو بروند خروجی آن افسرانی هستند که برای ارتش افتخار آفرین خواهند بود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: تمام علوم از دانشگاه های نظامی در دانشگاه های غیر نظامی سر ریز شدند و این خود نشانگر توان این دانشگاه ها است.
امیر سرتیپ حیدری بیان کرد: ارتش و نیروی زمینی نزد مردم و رهبری روز به روز جایگاه بهتری پیدا می کند، بحمدالله خداوند بزرگ به نیروی زمینی توانی را بخشید تا قوت قلبی برای جامعه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *