فرمانده نیروی زمینی ارتش: سامانه سپهر برای شنیدن مشکلات کارکنان ارتش راه‌اندازی شده است

امیر سرتیپ حیدری با بیان این که سامانه سپهر نزاجا دارای ارزش حیاتی برای کارکنان است، گفت: در این سامانه، مشکلات کارکنان را در کمترین زمان ممکن حل می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نزاجا در نشست صمیمانه با کارشناسان و کارکنان سامانه سپهر نیروی زمینی ارتش با اشاره به این که سامانه سپهر برای شنیدن مشکلات کارکنان ارتش راه‌اندازی شده است، گفت: ما در سامانه سپهر می‌خواهیم صدای کارکنان به گوش فرماندهان آن‌ها برسد و مشکلاتشان بدون هزینه و محدودیت در کمترین زمان حل شود.
وی خدمت به کارکنان را وظیفه همه فرماندهان و مسئولین یگان‌ها دانست و اظهار کرد: خدمت به کارکنان و حل مشکلات آن‌ها، تکلیف تمامی فرماندهان ارتش است و در این خصوص، درب اتاق تمام فرماندهان برای شنیدن مشکلات کارکنان بر روی آن‌ها باز است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر این نکته که سامانه سپهر نزاجا دارای ارزش حیاتی برای کارکنان است، خاطر نشان کرد: در این سامانه، مشکلات کارکنان را در کمترین زمان ممکن حل می‌کنیم.
امیر سرتیپ حیدری افزود: از کارشناسان و کارکنان سامانه سپهر نزاجا انتظار داریم تا همه مشکلات کارکنان را خوب بشنوند و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان به خوبی حل کنند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به این که فرماندهان باید هم در نقش فرماندهی و هم در نقش یک پدر انجام وظیفه کنند، تأکید کرد: نگاه یک فرمانده به یگان تحت امرش باید مانند نگاهش به خانه و خانواده خودش باشد.
وی ادامه داد: کارشناسان این سامانه باید با فرماندهان یگان‌ها تماس بگیرند و در مرحله اول، این مشکل توسط سامانه فرماندهی یگان‌ها حل شود. همچنین مقرر کردیم کارشناسان، موارد خاص را با فرماندهان مطرح کنند تا در صورت وجود شرایط، این مشکلات با تعامل سازنده حل شود.
امیر سرتیپ حیدری با بیان این که سامانه سپهر در امور بازرسی یگان‌های نزاجا نماینده دارد، عنوان کرد: مواردی را که یگان‌ها نمی‌توانند حل کنند، به ستاد نیروی زمینی ارتش اطلاع داده می‌شود تا در کمترین زمان، مورد مذکور برطرف شود.
وی در پایان با یادآوری اینکه رسالت قرارگاه انصار نزاجا، رفع مشکلات کارکنان است، تصریح کرد: در بازدیدهای فرمانده کل ارتش از یگان‌های آجا، مسوولان همواره در قرارگاه انصار حضور دارند تا مشکلات کارکنان را شناسایی و برطرف کنند.
گفتنی است در این نشست، معاون نیروی انسانی نزاجا، جانشین فرماندهی بازرسی نزاجا، رئیس دفتر پیگیری و بازرسی نزاجا و فرمانده قرارگاه انصار نیز حضور داشتند.

 

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *