فرمانده نیروی زمینی ارتش در هفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری امام هادی (ع) یگان‌های تابعه نزاجا حضور یافت

هفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری امام هادی علیه(ع) طرح لبیک ۱۳ یگان‌های تابعه نیروی زمینی ارتش به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در هفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری طرح امام هادی علیه السلام گفت: غفلت، عادی‌نگاری و سهل‌انگاری موجب فرصت دادن به دشمن است.

وی با اشاره به اقدام تروریستی ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده افزود: رژیم صهیونیستی بداند با این کار احمقانه تمام انسان‌های شرافتمند و آزاده دنیا را دشمن خود کرده است و تک تک این انسان‌ها خواستار انتقام سخت بابت این خون‌های به ناحق ریخته شده هستند، لذا امکان ندارد ما از خون شهدای عزیزمان بگذریم. ما در ساعت (س) و روز (ر) انتقام سخت و غافلگیر کننده‌ای از رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اهمیت بازرسی و ایمنی در یگان‌های تابعه نیروهای مسلح ادامه داد: علم و تجربه در زمینه بازرسی و ایمنی به کمک نزاجا آمده است بگونه‌ای که ریشه حوادث به صورت علمی بررسی شده و دلایل اصلی بروز حادثه به طور عالمانه مورد تحقیق قرار گرفته است.

امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: در بعد ایمنی دریافتیم که ساختار ایمنی باید باز طراحی شود به همین دلیل در گستره نیروی‌زمینی دامنه ساختار بازرسی گسترش یافته است.

وی تصریح کرد: رساله عملیه بازرسی نزاجا به عنوان کتاب قانون و مرجع نیروهای مسلح مطرح است، و از برکات این قانونمندی، پیشگیری از ده‌ها اتفاق و حادثه آسیب‌رسان به کارکنان و ادوات رزمی در یگان‌ها بوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان گفت: اگر ایمنی و اصول پیشگیرانه در کارها جریان داشته باشد حادثه‌ای در یگان‌ها اتفاق نمی‌افتد و یا اگر اتفاق بیفتد دامنه خسارت کمتری دارد.

لازم به ذکر است در پایان مراسم از نفرات برگزیده این جشنواره تقدیر شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *