فرمانده نیروی زمینی ارتش: حضور حداکثری در انتخابات پرچم‌داری راه شهدا است/ قیام امروز ما با شلیک توپ و موشک‌های نقطه زن نیست، بلکه مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است

فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش آگاه‌سازی سیاسی که با حضور فرماندهان و رؤسای عقیدتی سیاسی‌های نزاجا در تهران و همزمان به صورت دور سخنی در سراسر کشور برگزار شد گفت: امروز شاخص ولایت‌محوری و پرچم‌داری راه شهدا، حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات است.

امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در این همایش گفت: تاثیر معنوی ولایت‌مداری و ولایت‌محوری رضایت الهی و رضایت ولایت فقیه است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: امروز میزان و ملاک ولایت‌مداری و ولایت‌محوری ما از صندوق‌های رأی خارج می‌شود و ملت با بصیرت ایران باید آگاه باشند که در انتخابات پیش رو مسؤولیت مهمی دارند چرا که تأکید مقام معظم رهبری(مد‌ظله‌العالی) بر مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری تأکید کرد: دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات با تمام توان پای کار آمده و ما نیز با حضور همه جانبه باید پیروز این میدان شویم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود شاخص ولایت‌محوری و پرچم‌داری راه شهدای اسلام و دفاع مقدس را حضور حداکثری و مؤثر در انتخابات دانست و افزود: یکی از وظایف مهم فرماندهان در حوزه انتخابات تسهیل شرایط حضور کارکنان وظیفه، پایور و خانواده‌های آنها پای صندوق‌های رأی است زیرا فرماندهان با نقش تاثیرگذار خود برای آحاد مردم و زیر مجموعه‍‌های خود الگوی بسیار قابل اتکایی هستند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: قیام امروز ما با شلیک توپ و موشک نیست، قیام امروز ما و کارکنان نزاجا، مشارکت حداکثری در انتخابات است، زیرا رسانه های رادیویی و تلویزیونی متعدد دشمن برای تبلیغات منفی بر ضد انتخابات ایران فعال شده‌اند و این جدا از فعالیّت‌های کانال‌های معاند برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی است.  
وی در پایان با بیان اینکه در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری، شاخص حضور نیروی زمینی نسبت به جامعه در سطح بسیار مطلوبی قرار داشت گفت: با بصیرت افزایی و آگاهی‌بخشی که در یگان‌های نیروی زمینی شکل گرفت امسال نیز با عنایت الهی در عرصه انتخابات سربلند بیرون خواهیم آمد به شرطی که هر کسی مسؤولیت خودش را به درستی انجام دهد و بداند که حتی یک رأی هم بسیار مهم و حیاتی است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *