فرمانده نیروی زمینی ارتش: جمهوری اسلامی ایران از امنیت بی‌نظیری برخوردار است

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به این که نیروی زمینی ارتش، تغییرات زیادی در ماهیت و هویت یگان‌های خود به وجود آورده است، گفت: امروزه این شایستگی وجود دارد تا داوطلبانه، ماموریت‌های بسیاری را بپذیریم.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به این که نیروی زمینی ارتش، تغییرات زیادی در ماهیت و هویت یگان‌های خود به وجود آورده است، گفت: امروزه این شایستگی وجود دارد تا داوطلبانه، مأموریت‌های بسیاری را بپذیریم.
وی با بیان این که یگان‌های نیروی زمینی ارتش در مرزهای شمال‌غرب، غرب، جنوب‌شرق، جنوب‌غرب و شمال‌شرق مستقر شده‌اند، اظهار کرد: حضور نیروهای ارتش در مرز بدین معنی نیست که خطری کشور را تهدید می‌کند، بلکه این مهم به دلیل آمادگی بیش‌تر و اشراف اطلاعاتی در مرزها انجام می‌شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: جمهوری اسلامی ایران، امن‌ترین کشور در منطقه است و با رهبری الهی و نیروهای مسلح ولایت‌مدار در صدد حفظ امنیت منطقه می‌کوشد.
امیر سرتیپ حیدری با بیان این که نباید به بیگانگان اطمینان و اتکا کرد، ادامه داد: باید با هم‌افزایی و اتحاد در منطقه، مقابل توطئه‌های دشمنان بایستیم. امروزه جمهوری اسلامی ایران، از امنیت بی‌نظیری برخوردار است و هر متجاوزی که قصد حمله به کشور را داشته باشد، سزای حماقت خود را خواهد دید.
وی با تاکید بر این که امنیت کامل و پایداری مبتنی بر دانش و فناوری در مرزها وجود دارد، خاطر نشان کرد: در تمامی مرزهای کشور، رصد و پایش مکانیزه انجام می‌شود و بحمدالله مسیر موفقیت و سربلندی با تبعیت از شهدای والا مقام و در رکاب ولی امر مسلمین طی می‌شود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *