فرمانده نیروی زمینی ارتش: توان رزمی بالا در سایه آمادگی پایدار و خودکفایی است

امیر سرتیپ حیدری از یگان‌های مستقر در تیپ ۱۶۴ متحرک هجومی پیرانشهر بازدید کرد و توان رزمی این تیپ را مورد پایش قرار داد.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدیدی که از یگان‌های مستقر در تیپ ۱۶۴ متحرک هجومی پیرانشهر داشت از این شهرستان به عنوان یکی از مناطق عملیاتی در دوران دفاع مقدس یاد کرد که شهدای والامقامی در این منطقه جان خود را فدای این مرز و بوم کردند و گفت: آذربایجان غربی با وجود قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب کشور یکی از قطب‌های اصلی و شاکله یگان‌های نیروی زمینی ارتش است و هدف از این سفرها پایش وضعیت رزمی یگان‌های رزمی و یگان‌های مستقر در این تیپ‌هاست.
امیر سرتیپ حیدری در بازدیدی که از دستاوردهای رزمی این تیپ داشت، قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب کشور را دارای توان رزمی بالایی دانست و اظهار داشت: دستاوردها و ابتکار این یگان‌ها نشانه اوج آمادگی رزمی و نویدبخش آمادگی پایدار و خودکفایی در رسیدن به نهضت روی پای خود ایستادن طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ارتقاء مقام و منزلت کارکنان را یکی از اهداف مهم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت در بازه زمانی کوتاه شاهد خانه‌دار شدن اکثر کارکنان خواهیم بود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *