فرمانده نیروی زمینی ارتش: تبیین سیره شهدا از تکالیف ارتش است

امیر سرتیپ حیدری گفت: یکی از وظایف ما این است که منش، سیره و زندگینامه شهدا را برای آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان تبیین کنیم.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش به نقل از دفاع پرس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به رشادت‌های رزمندگان اسلام به ویژه این نیرو در پاسخگویی به تجاوز وحشیانه رژیم بعث، گفت: نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس این افتخار را داشت که ۴۶ هزار شهید والامقام را تقدیم استقلال و دفاع از تمامیت ارضی کشور کند.
وی افزود: رشادت، جهاد، ایثارگری و نبرد قهرمانانه رزمندگان اسلام در دفاع مقدس در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار است و چون ستاره‌ای می‌درخشد.
امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: یکی از وظایف ما امروز این است که منش، سیره و زندگینامه شهدا، جانبازان و رزمندگان اسلام را برای آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان تبیین و ترسیم کنیم که در این رابطه استفاده از ابزار‌های هنری، می‌تواند کارآمد باشد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان خاطر نشان کرد: امروز در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و نیروی زمینی فعالیت‌های گسترده‌ای صورت گرفته تا یاد و خاطره شهدای عزیز و یادگاران دفاع مقدس برای جامعه اسلامی احیا و سیره رفتاری‌شان تبیین شود تا بدین ترتیب نسل‌های آینده با این سلوک‌های ارزشمند ارتباط برقرار کنند و ادامه‌دهنده راه شهدا که حرکت در همان خط ولایت است، باشند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *