فرمانده نیروی زمینی ارتش: باتمام توان از طرح های فرهنگی مصباح حمایت می کنیم

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حضور در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در جمع فرماندهان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه گفت: درراستای ارتقای تعالی معنوی و بصیرتی کارکنان و خانواده هایشان، باتمام توان ازطرح های فرهنگی مصباح حمایت می کینم.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن بیان فعالیت های گسترده در حوزه قرآنی کارکنان و خانواده های آنان افزود: در سال گذشته به منظور تربیت نیروهای قرآنی اقدامات موثری انجام شده است که ثمرات آن را در سرتاسر نیروی زمینی شاهد هستید.
وی همچنین به دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقای تربیت دینی کارکنان اشاره و تصریح کرد: در دیدار با فرماندهان در تمامی رده ها همواره به این موضوع تاکید داشته ام که بنا بر فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی)، فرماندهی جوهره ای از رهبری دارد و با حساس کردن فرماندهان به عمق این موضوع، سعی شده بر تعالی معنوی و بصیرتی فرماندهان بیفزاییم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: در بحث کمک به ملت عزیزمان در بلایای طبیعی سعی کردیم به شعار ” ارتش فدای ملت” جامه عمل بپوشانیم و زودتر از سایر ارگان ها و سازمان ها در محل حوادث حاضر باشیم و به خدمت رسانی بپردازیم و همچنین در موضوع کرونا نیز توانستیم رکورد شکنی کرده و در مدت کوتاهی بیمارستانی با ۲۰۰۰ تخت برپا کنیم.
بنابر این گزارش؛ در پایان از خانواده شهید مدافع سلامت مرتضی خوش وقت و همچنین امیر سرتیپ دوم کیومرث سپهری از پیشکسوتان نیروی زمینی ارتش تقدیر شد

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *