فرمانده نیروی زمینی ارتش از هدیه ده میلیون تومانی ازدواج خبر داد

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت : کارکنان مجرد و فرزندان خانواده های نزاجا که از اول شهریور سال جاری اقدام به سنت حسنه ازدواج نمایند به هر کدام از زوجین مبلغ پنج میلیون تومان هدیه بلاعوض دریافت خواهند کرد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش امیر سرتیپ کیومرث حیدری با اعلام این خبر گفت: از تاریخ اول شهریور سال جاری تمامی کارکنان مجرد و فرزندان خانواده بزرگ نیروی زمینی ارتش چنانچه به سنت حسنه ازدواج اقدام نمایند در قالب طرح پیوندهای آسمانی لبیک یا امام خامنه ای ۲۱ نزاجا به هر کدام از زوجین مبلغ پنج میلیون توان هدیه بلاعوض ازدواج تعلق خواهد گرفت.
لازم به ذکر است این طرح جایگزین طرح قبلی که در آن تعداد سه قلم کالای تعیین شده به زوجین اهدا می شد می باشد.
لازم به ذکر است طرح «پیوندهای آسمانی» بنا به تدبیر فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی و با هدف ارتقای منزلت کارکنان نزاجا و ترغیب کارکنان و فرزندان شاغلین برای انجام ازدواج آسان در نظر گرفته شده است. از ۲۸ طرحی که با عنوان «لبیک یا خامنه‌¬ای» به منظور ارتقای توان رزمی و معیشت کارکنان در نظر گرفته شده ۸ طرح مربوط به نیروی انسانی و ارتقاء منزلت آنها است که طرح «پیوندهای آسمانی» مهمترین آنها به شمار می¬ رود. اجرای این هشت طرح به بنیاد اکرام نزاجا محول شده است.
در طرح قبلی «پیوندهای آسمانی» از سوی امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی اقلامی همچون یخچال فریزر، جارو برقی، اتو بخار و پلوپز که همه ساخت ایران بود به عنوان کمک جهیزیه، به زوج‌های جوان اهدا می شد.
با توجه به شرایط اقتصادی کشور اجرای طرح های ۳۰ گانه لبیک یا خامنه ای برای تقویت و ارتقای سطح نیروهای نزاجا از اقدامات موثر و مثال زدنی است که یکی از اقدامات بزرگ در طول تاریخ ارتش جمهوری اسلامی بوده و بسیار مورد استقبال رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *