فرمانده نیروی زمینی ارتش: اجرای طرح‌های لبیک در راستای تکریم جایگاه انسانی افراد است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: بر اساس طرح‌های ۲۸گانه لبیک، احترام به افراد را ساختارمند و هدفمند کردیم.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در اولین همایش طرح های لبیک یا امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) نزاجا در حوزه نیروی انسانی گفت: خدا را بسیار شاکریم که در نظام الهی و ولایی زندگی می‌کنیم، بهترین راه شکرگزاری مطیع امر ولی بودن و خدمت به خلق خدا است. همین که امروز می‌توانیم در قالب طرح‌های لبیک به هم نوعان خود خدمت کنیم بسیار جای شکرگزاری دارد.
وی ضمن تشکر از همه دست اندرکاران اجرای طرح‌های لبیک افزود: اگر نیروی انسانی را به عنوان بهترین سرمایه فناناپذیر دریابیم، همه مشکلات حل می‌شود و به یک نیروی الهی تبدیل می‌شویم. باید به همه کارکنان فارق از درجه و جایگاه، به عنوان یک انسان احترام گذاشته شود، همانگونه که امام علی(ع) در روزهای گرم با آن مقام والای امامتی که داشت در معابر می‌نشستند تا مردم بدون واسطه امام خود را ببینند، بر همین اساس ما احترام به افراد را ساختارمند و هدفمند کردیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ما در نیروی زمینی ۲۸ طرح لبیک داریم که با آن نیرو انسانی را اداره می‌کنیم و معتقد هستیم اگر بحث نیروی انسانی را حل کنیم زمینه اجرای سایر طرح‌ها فراهم می‌شود. همه این موارد از طریق دستورالعمل‌ها انجام می‌شود و قانونمند است.
امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: اگر کسی در اجرای این طرح‌ها روحیه اخلاص و خدمت‌گزاری را نداشته باشد نه تنها گشایشی در پی نخواهد داشت بلکه باعث سرخوردگی هم می‌شود. بسیار مهم است بدانیم که ادامه کار مهم تر از شروع آن است لذا اجرای درست و کامل این طرح‌ها از بنیانگذاری آن اهمیت بیشتری دارد.
وی اظهار کرد: فرماندهان باید به صورت مستمر اجرای این طرح‌ها را ارزیابی کنند تا بتوانند به نحو احسن و به صورت شبانه‌روزی به خلق خدا خدمت کنند و به خاطر این خدمت خدا را شاکر باشند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *