فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ ‌موشک‌هایمان‌ با قابلیت‌های منحصربه‌ فرد‌ توان دفاعی ‌ایران را تأمین کرده‌ا‌ند‌

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز موشک‌های ما قابلیت‌های منحصر به فردی دارند که به‌راحتی توان دفاعی جمهوری اسلامی را تأمین و بازدارندگی ایجاد می‌کنند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در قزوین با بیان اینکه “رهبری‌های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب راه درست و دقیق را برای ما روشن کرده است” گفت: کشورهای دنیا با روشنگری‌های جمهوری اسلامی و درک قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح کشورمان، آمریکا را در شورای امنیت تنها گذاشتند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: به‌جز دومینیکن که با ذره‌بین نیز به‌روی نقشه جغرافیایی جهان دیده نمی‌شود، کشور دیگری در مسئله قطعنامه ضدایرانی واشنگتن از آمریکا حمایت نکرد و این موضوع قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران در کل دنیا را به رخ آمریکای جنایتکار می‌کشاند.

این امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اینکه “عقل جامعه بشری رفتار آمریکا را برنمی‌تابد و آمریکا روز به روز در دنیا تنها‌تر خواهد شد” تصریح کرد: آمریکا در دنیا به‌سبب داشتنِ روح استکباری، تجاوز و تروریستی منزوی شده است.

وی خاطرنشان کرد: یک وسیله دفاعی به‌تنهایی نمی‌تواند توان دفاعی ما را تکمیل کند بلکه بایستی تجهیزات نظامی در بردها و امکانات مختلف وجود داشته باشد؛ به همین دلیل امروز تأکید بیشتر نیروهای مسلح بر دقیق‌‌زن، نقطه‌‌زن، هوشمند و اتوماسیون‌کردن تجهیزات است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه “هر کدام از ابزارهای نظامی چرخه دفاعی را تا حدودی کامل می‌کند” عنوان کرد: امروز موشک‌های ما قابلیت‌های منحصر به فردی دارند که به‌راحتی توان دفاعی جمهوری اسلامی را تأمین و بازدارندگی ایجاد می‌کنند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *