فرمانده منطقه پدافندهوایی شمالغرب: پیشکسوتان گنجینه های ارزشمند علمی و عملی هستند

امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی فرمانده منطقه پدافندهوایی شمالغرب با حضور در منزل سرهنگ بازنشسته عباس مکبر، با وی دیدار و گفت‍وگو کرد.

امیر سرتیپ دوم عظیمی در این دیدار ضمن تبریک حلول ماه رجب، گفت: بزرگان در جوامع اصیل همیشه جایگاه خاصی دارند و هر ملت و جامعه‍ای به هر میزان بزرگان را تکریم کند نشان از پیشرفت فرهنگی و اجتماعی آن دارد و دین مبین اسلام هم به بزرگان اهمیت و جایگاه ویژه ای داده است.
وی با بیان اینکه پیشکسوتان گنجینه های ارزشمند علمی و عملی برای مردم، شاگردان و نسل های بعدی به شمار می روند، تصریح کرد: عدم بهره گیری از تجربه و تخصص بازنشستگان یکی از مشکلات در کشور است، اکثر افراد بازنشسته تجربیات مفید و مثمرثمری دارند که می‍تواند نقش تعیین کننده ای در هرجامعه و هر حوزه داشته باشد.
وی بازنشستگان را بهترین مشاوران در عرصه های مختلف اجتماعی دانست وادامه داد: توجه به بازنشتگان امری ضروری است و تکریم بازنشستگان از خصوصیات مذهبی و فرهنگی جامعه ایرانی است و این خصوصیت باید در بین کلیه مسئولین تقویت شود، چرا که بازنشستگان از مهمترین قشرهای جامعه و در رشد و پیشرفت کشور اثرگذار هستند.
سرهنگ بازنشسته عباس مکبر هم در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر ازتلاش های شبانه روزی فرماندهان، مسئولین و کارکنان منطقه پدافند هوایی شمالغرب، از اقدامات مجموعه نیروهای مسلح در جهت حمایت و کمک های مادی و معنوی از ملت شریف ایران در این شرایط خاص قدردانی کرد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *